Bel Cosmetic Tyčinky vatové 160 ks

Kód: 20707231-X
€1 €0,01 / 1 ks
Skladom

Vatové tyčinky značky Bel - náhradná náplň
S mikrovláknom
Hygienické a jemné čistenie
Vhodné aj na kozmetické úpravy
Tyčinky sú vyrobené z papiera - ohľaduplné voči životnému prostrediu, stabilný tvar

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

 

Popis produktu
Vatové tyčinky Cosmetic sú ideálne pre každodennú hygienu a ošetrovanie. Jemná štruktúra vaty s mikrovláknom umožňuje šetrnú starostlivosť, dlhé vlákna bavlny  zaistia pevné namotanie dostatočného množstva vaty na tyčinke. Tyčinky sú vyrobené z papiera a sú tak ekologické.

Vlastnosti:

vatové tyčinky s veľkým množstvom bavlny s mikrovláknom,
pevná papierová tyčinka,
vhodné pre každodennú hygienu.

Balenie: 160ks

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vatové tyčinky
Hmotnosť: 0.043 kg
Šírka: 8 cm
Dĺžka: 3 cm
Výška: 10 cm
Váha: 0,043 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V Slovenskej republike bola spoločnosť založená ako HARTMANN – RICO spol. s r. o. v roku 1993. Značka HARTMANN sa postupne stala na Slovensku najznámejšou značkou zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov a toto prvenstvo si drží dlhodobo.

V HARTMANN-e sa spoločne neustále usilujeme o to, aby sme svojim zákazníkom mohli vždy ponúknuť o niečo lepšie riešenie. Či už ide o nemocnice, ambulancie, domovy pre seniorov, agentúry domácej starostlivosti a ďalších poskytovateľov zdravotníckych a sociálnych služieb, či o bežných spotrebiteľov, ktorí sa spoliehajú na značku HARTMANN pri každodennej starostlivosti o svoje zdravie alebo zdravie svojich blízkych. Naše portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, ľahké použitie a vysoká efektivita.

Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu, ktorú robíme, zaberáme v Slovenskej republike pozíciu popredného distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov.