Biolit spray Plus na osy a sršne 400ml

Kód: 167844
€6 €6 / 1 ks
Skladom

Insekticíd v spreji proti osám a sršňom, 400 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Insekticíd v spreji Biolit je účinný v boji proti osám a sršňom. Pôsobí okamžite v priebehu niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. Insekticíd Biolit môžete nastriekať priamo na lietajúci hmyz, alebo iba rozptýliť v miestnosti. Účinná látka rozptýlená vo vzduchu hmyz následne zahubí.

Použitie
Pred použitím pretraste. Otočte dýzu nádobky smerom od tváre a stlačte aplikátor. Nádobku držte v čo najvzpriamenejšej polohe. Biolit Plus® nemusíte striekať priamo na lietajúci hmyz, keďže hmyz usmrtí prípravok rozptýlený vo vzduchu. Zatvorte dvere a okná. V priemerne veľkej miestnosti (30 m³) nastriekajte prípravok pomalým širokým pohybom 8 až 10 sekúnd. Postupujte od stredu miestnosti späť ku dverám. Nasmerujte aerosól do všetkých oblastí v miestnosti. Držte nádobku vo vzdialenosti 1 m od interiérových stien, tkanín a nábytku. Nezdržujte sa v miestnosti sa aplikovaným prípravkom. Miestnosť nechajte uzavretú 15 minút. Pred opätovným vstupom ju dôkladne vyvetrajte.
Ak chcete hmyz rýchlo zlikvidovať, nastriekajte prípravok priamo napr. na poletujúce osy, sršne, pričom zachovajte vzdialenosť 1 m od interiérových stien, tkanín a nábytku.
Preventívne nastriekajte prípravok zo vzdialenosti asi ½ metra okolo dverí a okien, ktorými hmyz preniká dovnútra. Pred zásahom sa odporúča naniesť prípravok na skryté miesto a skontrolovať, či nezanechal škvrny alebo nespôsobil poškodenie.

Dôležité upozornenie
Biocídne produkty používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.

Zloženie
Účinné látky: 0,125 g 1R-trans-fenotrínu a 0,1 g praletrínu v 100 g prípravku.

Balenie: 400ml

NEBEZPEČENSTVO
Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Nevdychujte aerosóly. Po manipulácii starostlivo umyte ruky.
Používajte podľa návodu. Nestriekajte na osoby a zvieratá. Pred aplikáciou odneste alebo zakryte potraviny, zariadenia k príprave potravín a nádoby. Pred použitím odstráňte alebo zakryte teráriá, akváriá a zvieracie klietky. Pri postreku vypnite vzduchový filter akvárií. Nestriekajte na tapety. Aplikujte minimálne 1 m od všetkých povrchov a stien. Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá. Používajte len na dobre vetranom mieste. Zneškodnite obsah/obal v rámci triedeného odpadu v súlade so zákonom o odpadoch.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: DOM A ZÁHRADA
Hmotnosť: 0.38 kg
Šírka: 5,7 cm
Dĺžka: 5,7 cm
Výška: 25,2 cm
Váha: 0,38 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SCJ Logo

S. C. Johnson & Son, Inc. je americký nadnárodný súkromný výrobca domácich čistiacich prostriedkov a iných spotrebných chemikálií so sídlom v Racine vo Wisconsine. V roku 2017 S. C. Johnson zamestnával približne 13 000 ľudí a odhadoval tržby na 10 miliárd dolárov. Spoločnosť vlastní rodina Johnsonovcov. H.

Naša spoločnosť S.C. Johnson je už viac ako 120 rokov symbolom výnimočnej kvality. Túto rodinnú firmu
v súčasnosti vedie už piata generácia rodiny Johnsonovcov. Hlavným cieľom nášho podnikania bolo vždy
vytvárať príjemnejšie, zdravšie a čistejšie prostredie v domácnosti aj na pracovisku. Snažíme sa neustále
prichádzať s výrobkami, ktorých kvalita je zárukou spokojnosti zákazníkov. Vieme totiž, že ich trvalá
dôvera v značku S.C. Johnson je základom nášho úspechu.
Sme popredným svetovým výrobcom čistiacich prostriedkov pre domácnosť a najväčším svetovým
výrobcom prostriedkov proti dotieravému hmyzu.
Značky ako Glade®, Duck®, Pronto®, Mr Muscle®, Kiwi®, Raid®, Biolit®, OFF!® alebo DIFFUSIL® sú dnes
súčasťou každodenného života miliónov spotrebiteľov