Ceresit Stop plesni All in One dezinfekčný sprej 500ml

Kód: 166871
€4,18 €0,84 / 100 ml
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Ceresit Stop plesni All in One dezinfekčný sprej 500ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Prostriedok na efektívne ničenie plesní, húb a baktérií na stenách, obkladoch a škárach. Výskyt plesní a húb je hlavným dôsledkom nadmernej vlhkosti v uzavretých miestnostiach.
Ceresit STOP PLESNI je prípravok na účinné čistenie a odstraňovanie plesní z obkladov, stien, omietok a silikónov. Je ideálny na odstránenie špiny, plesní, baktérií, ničí machy a huby s vysokým účinkom v interiéri. Ceresit STOP PLESNI je možné použiť na steny, dlažby, obklady, škáry, silikóny. Pomáha udržať vašu kúpeľňu, sprchový kút, bazén, pivnicu, kuchyňu a samozrejme ostatné miestnosti čisté a dezinfikované.

Zložky Biocídna aktívna látka (TP2/AL) didecyldimethylammonium chlorid: 5000 mg/kg, <5% neiónovej povrchovo aktívnej látky, <5% katiónovej povrchovo aktívnej látky, Dezinfekčné prostriedky, Parfumy

Skladovanie
Skladujte na chladnom (5 – 25 °C) a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Trvanlivosť je 30 mesiacov pri odporúčanom skladovaní a neotvorenom obale.

Balenie 500 ml

Použitie
Ceresit STOP PLESNI je pripravený na okamžité použitie vďaka nádobe s rozprašovačom.
Prípravok nastriekajte na povrch (zo vzdialenosti 3-5 cm), počkajte 5-10 minút a pomocou handričky alebo kefky pleseň zotrite. Ak je potrebné, aplikáciu zopakujte. Zvyšky prostriedku opláchnite vodou (okrem stien a múrov).
Ak prípravok používate na steny, ich premaľovanie alebo tapetovanie je možné hneď po zaschnutí prípravku.

Dôležité upozornenie
Biocídne produkty používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte. Nepoužívajte spolu s inými prípravkami/čistidlami, napríklad s WC čističmi alebo prípravkami na odstraňovanie vodného kameňa! Môže uvoľňovať dráždivé plyny
(chlór). Nepoužívajte ani na citlivé kovy.

Upozornenie na nebezpečenstvá
Obsahuje: Chlórnan sodný. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte hmlu/aerosóly. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. Po manipulácii starostlivo umyte. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Zozbierajte uniknutý produkt. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.62 kg
Šírka: 10,6 cm
Dĺžka: 5,4 cm
Výška: 25,6 cm
Váha: 0,620 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Henkel Laundry & Home Care

Celé generácie dôverujú firme Henkel – Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov

https://www.stopvlhkosti.sk/