Coccolino Care 3in1 Color 70PD pracie kapsule

Kód: 248566
€17,40 €0,25 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care 3in1 Color 70 PD - pracie kapsule na farebné pranie

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Coccolino Care Color kapsule boli vyvinuté pre starostlivosť o farebnú bielizeň. Unikátna technológia Care Serum preniká hlboko do vlákien, kde pomáha posilňovať ich štruktúru. Rozjasňuje farby a bielizeň prevonia príjemnou vôňou.

Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu.

1 kapsula = 27 g

Zloženie
15-30%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: enzýmy, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene

Pôvod: Veľká Británia

Príprava a použitie
Stlačte a vysuňte vyčnievajúce časti.
Nadvihnite vrchnák.
Uzatvorte zo všetkých strán.

1. Vložte kapsulu do zadnej časti bubna práčky.
2. Vložte oblečenie.
3. Užite si skvelý pocit z čistého a voňavého oblečenia!

Použite 1 kapsulu na bežne znečistenú bielizeň a mäkkú/stredne tvrdú vodu (3-5 kg). Použite 2 kapsuly na silne znečistenú bielizeň a tvrdú vodu, alebo do práčky s náplňou 6-8 kg. Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Nepoužívajte na ručné pranie alebo namáčanie. Po manipulácii s kapsulou si umyte ruky. Nepoužívajte na vlnu a hodváb.
Ak by niekedy kapsula zanechala malý zvyšok na oblečení, jednoducho ho opláchnite teplou vodou. Nepoužívajte predpieranie. Neprepĺňajte práčku. Uchovávajte mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla. Tento výrobok obsahuje horkú prísadu na povrchu, aby sa zabránilo náhodnému požitiu deťmi. Po manipulácii s kapsulou si umyte ruky. Nepoužívajte na vlnu a hodváb.

Balenie:70 PD

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Coccolino Care Trio kapsule Color
GÉLOVÉ KAPSULY NA PRANIE
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje hexyl-2-hydroxybenzoát, 3,7-dimetyloktán-3-ol, benzyl-2-hydroxybenzoát, 3-fenyl-2-hexylpropenál, 4-tert-butylcyklo-hexyl-acetát, 1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-enyl)but-2-én-1-ón, subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Nepoužívajte na hodváb a vlnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 2 kg
Šírka: 28 cm
Dĺžka: 10 cm
Výška: 30 cm
Váha: 2,0 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DM Avatar autora | 6.5.2022
Veľká spokojnosť prádlo vonia a je krásne čisté

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe