Diava Čistiaca a leštiaca emulzia s včelím voskom na všetky druhy nábytku 330 ml + 50% Grátis

Kód: 249264
Akcia Výpredaj
Značka: Diava
€2,30 €2,30 / 1 ks
Skladom

Čistenie a konzervovanie.
S včelím voskom.
Testované na 100% kvalitu.
Jemný prostriedok na ošetrovanie Vášho nábytku.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Čistenie a konzervovanie, S včelím voskom, Testované na 100% kvalitu, Jemný prostriedok na ošetrovanie Vášho nábytku.
Diava s včelím voskom je čistiaca a leštiaca emulzia na všetky druhy nábytku. Vytvára ochranný film a zanecháva prirodzený vzhľad.
Čistiaca a leštiaca emulzia s včelím voskom na všetky druhy nábytku.

Zloženie
Silikónová emulzia, Vosk, < 5% neiónový tenzid, Monopropylénglykol, Polysiloxan, Vonná látka, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Pôvod
Vyrobené v EU

Skladovanie a použitie
Návod na použitie: Diavu naneste na nábytok a po krátkom zaschnutí preleštite flanelom. Po práci si umyte ruky mydlom a ošetrite regeneračným krémom.
Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby.

Balenie 330ml + 165ml Grátis

Informácie o recyklácii
Obal - Plast - štandardne recyklované

Bezpečnostné informácie
S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokyny pre prvú pomoc: S26 V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. S46 V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Na nábytok
Hmotnosť: 0.566 kg
Šírka: 10 cm
Dĺžka: 5,2 cm
Výška: 27,5 cm
Váha: 0,566 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vznik TATRACHEMY je daný dátumom 30. októbra 1945, kedy skupina 19 jednotlivcov podala na Krajský súd v Bratislave oznam o založení nového podniku tzv. „PROSPEKTOM ZAKLADAČNÝM“. Ustanovujúce valné zhromaždenie dňa 9.11.1945 prijalo prvé stanovy, podľa ktorých názov podniku bude UNIOSA – združenie na výrobu a obchod s mydlom, s kozmetickými článkami a chemicko-technickými výrobkami, družstvo s ručením obmedzeným Bratislava. Devätnásť osôb vstúpilo do družstva UNIOSA, vložili 175 členských podielov po 5 000.- Kčs. Tieto prostriedky tvorili základ pre rozvoj obchodnej činnosti.
V súčasnom období je Trnava sídlom hospodárskeho vedenia a závodu Trnava. V tomto závode sa vyrábajú výrobky bytovej chémie ako WC čističe, prostriedky na úpravu textílií, saponáty, prostriedky na čistenie a leštenie nábytku, podláh, autokozmetika, telová kozmetika. Značky ako FIXINELA, DIAVA, BONY, SIFO, TORO, GRILPUR, slúžia verne svojim zákazníkom už dlhé obdobie.
Druhý závod má sídlo v Šaštín Strážoch. Produktmi tohto závodu sú práškové čističe ako CITRA, TENY, FIXINELA, prostriedky na zmäkčovanie vody – LUXON-kryštálová a kalcinovaná sóda, prostriedok na čistenie sifónov – SIFO, pracie prostriedky a odstraňovače škvŕn pod značkou JASO, odstraňovač vodného kameňa LUXON a pod.
V Trnave prevádzkuje svoju činnosť i veľkoobchod a maloobchod, ktorý okrem produkcie Tatrachemy, ponúka svojim zákazníkom široký sortiment iných firiem.
Sortiment sa sústreĎuje do oblastí:
- Tekuté čistiace prostriedky
- Práškové čistiace prostriedky
- Prípravky na textílie
- Ostatné prípravky
- Kozmetické prípravky
- Hnojivá
- Krmivá pre psov

Spoločnosť zastrešuje značky:
Fixinela
Diava
Citra
Sifo
Jaso
Bony
Kobex a i.