Golden Zlaté pastilky 12 kusov

Kód: 129934
€3,60 €0,30 / 1 ks
Skladom

Pastilky, ktoré obsahujú výťažky z rastlín a plodov, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

ZLATÉ PASTILKY sú prírodnými čínskymi pomocníkmi obohatené o výťažky prospešných látok.

ZLATÉ PASTILKY sa skladajú z viacerých účinných zložiek ako sú plod kanária, kvet zemoleza, mentol, eukalyptový olej, plod momordica, oplodie citrónovníka červeného, anízový olej a trstinový cukor. Všetky tieto látky sa vyznačujú priaznivými účinkami pre ľudský organizmus.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku ZLATÉ PASTILKY cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

pozitívne vplývajú na funkčnosť dýchacích ciest
osviežia váš dych
posilnenie imunitného systému
plod kanária (Fructus Canarii) obsahuje olejovú živicu, ktorá je bohatá na kyselinu olejovú a palmitú. Ďalej látky zvané terpény, ktoré pomáhajú zvyšovať účinnosť enzýmov, ktoré podporujú odbúravanie cudzorodých látok (1,25 % obsahu)
kvet zemoleza (flos Lonicerea) sa vo východnej Ázii využívajú práve kvôli ich schopnostiam bojovať so zápalmi (0,08 % obsahu)
mentol (vňať mäty piepornej) má ochranné účinky, obsahuje v sebe dôležitú silicu, ktorá pomáha stimulovať tvorbu tráviacich enzýmov a priaznivo ovplyvňovať priechodnosť dýchacích ciest (0,30 % obsahu)
eukalyptový olej (oleum Eucalypti) pôsobí blahodarne nielen na dýchacie cesty (0,15 % obsahu)
plod momordica (Fructus Momordiceae) má výnimočné imunostimulačné účinky (0,085 % obsahu)
oplodie citrónovníka červeného (Exocarpinun Citri rubrum) má dobré účinky najmä na trávenie a tiež slúži aj ako výborný antioxidant (0,085 % obsahu)
anízový olej (Oleum anisi stellati) sa vyznačuje svojou príjemnou, sladkou, aromatickou a jemne korenistou vôňou, navyše má priaznivé účinky na dýchacie ústrojenstvo (0,009 % obsahu)
trstinový cukor je lepší ako obyčajný cukor, čo je spôsobené najmä tým, že sa pri jeho spracovaní uchovávajú cenné prírodné zložky a má vyšší zvyškový obsah jednoduchých ovocných cukrov, akými sú glukóza a fruktóza, čím sa stáva lepšie stráviteľným pre náš organizmus

Použitie
Odporúčame ZLATÉ PASTILKY necmúľať, ale nechať voľne rozpustiť v ústach. 5 pastiliek za deň.

Upozornenie!
Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie
Trstinový cukor, plod kanária 1,25%, mentol 0,30%, eukalyptový olej 0,15%, plod momordica 0,085%, oplodie citrónovníka červeného 0,085%, kvet zemozela 0,08%, anízový olej 0,009%.

Balenie: 12ks

Dodatočné parametre

Kategória: KOZMETIKA A ZDRAVIE
Hmotnosť: 0.04 kg
Šírka: 6,8 cm
Dĺžka: 2,0 cm
Výška: 10,2 cm
Váha: 0,04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: