Jar Kapsuly do umývačky riadu Platinum Plus All in One QuickWash Action, 100 ks

Kód: 20694838
Tip
Značka: Jar
€20,68 €0,21 / 1 ks
Skladom

Kapsuly do umývačky riadu Platinum Plus All in One QuickWash Action, 100 ks

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Najlepší prostriedok Jar na umývanie odolných zvyškov jedla, ktorý zanecháva vaše riady čisté ako nové, Odstráni vyblednutie vytvorené v priebehu času a obnoví pôvodný lesk vášho riadu, Vďaka zabudovanému systému predbežného umývania, nemusíte riad vopred umývať vy, čím šetríte vodu, Účinný pri programoch Eco, Rýchlo rozpustné kapsuly sú účinné aj pri krátkych programoch, Odporúčané výrobcami umývačiek riadu na celom svete, Zabudovaná pomocná funkcia soli a leštidla vrátane ochrany skla a striebra

Tablety do umývačky all in one Jar Platinum Plus zanechajú riad čistý ako nový, zabezpečia najlepšie čistenie od značky Jar a dokonca pomáhajú odstrániť vyblednutie vytvorené v priebehu času a obnoviť pôvodný lesk vášho riadu. Tablety Jar Platinum Plus majú zabudovaný systém predbežného umývania, a tak nemusíte riad vopred umývať vy. Vďaka tabletám do umývačky riadu Jar Platinum Plus nemusíte riad pred umývaním predbežne umývať, čím šetríte vodu aj životné prostredie. Jar kombinuje tekutinu a prášok do jednej silnej kapsuly. Jej vysokorozpustné vrecko sa rýchlo rozpustí a je vysoko účinné v krátkych programoch, keďže čistí hneď od jeho začiatku. A tak ľahko sa používajú. Nemusíte ich odbaľovať, stačí vložiť do dávkovača na čistiaci prostriedok do umývačky riadu.

Zloženie
15-30% Bieliace Činidlá Na Báze Kyslíka, 5-15% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool

Balenie: 100 ks

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Noste ochranné okuliare. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody na zriedenie toho, čo ste požili. Obsahuje protease. Môže vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.8 kg
Šírka: 32cm
Dĺžka: 12cm
Výška: 30cm
Váha: 1,8kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty P&G sa preslávili tým, že predstavovali kombináciu "toho, čo je potreba" s "tým, čo je možné" - vďaka čomu po viac ako 181 rokoch robia práčovne, spálne, kuchyne, detské izby a kúpelne príjmenejšími.

Ikonickými značkami spadajúcimi pod P&G sú:

Starostlivosť o dieťa: Pampers

Starostlivosť o prádlo a tkaniny: Ariel, Lenor

Dámska starostlivosť: Always, Naturella

Vzhľad: Braun, Gillette, Gillette Venus

Starostlivosť o vlasy: Aussie, Head & Shoulders, Old Spice, Herbal Essence, Pantene

Starostlivosť o domácnosť: Ambi Pur, Mr.Proper, Lenor, Jar

Starostlivosť o zuby: Oral B, Blend-a-dent