Persil 4in1 Disc Deep Clean Plus Color pracie kapsuly 33PD

Kód: 245368-X
€12 €0,36 / 1 ks
Skladom

Persil 4in1 Disc Deep Clean Plus Color active fresh -  pracie kapsuly 33PD

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
Účinok 4 v 1: Vysoko účinné štvorkomorové kapsuly na pranie Persil poskytujú perfektný výsledok vo všetkých kategóriách - odstraňujú škvrny, dlhodobo prevoňajú bielizeň, rozjasňujú farby a starajú sa o textilné vlákna, Čistí do hĺbky: Vďaka technológii Deep Clean Plus preniká vysoko účinný prací prostriedok Persil hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Dlhotrvajúca sviežosť: Vďaka Active Fresh efektu zostane bielizeň dlho svieža a voňavá, ako práve vypraná, Žiarivé farby: Vysoko kvalitné zloženie pracieho prostriedku Persil sa postará nielen o dokonalú čistotu bielizne, ale aj o to, že farby zostanú žiarivé a nevyblednú ani po niekoľkých praniach, Šetrné k vláknam: Kapsuly na pranie Persil účinne odstraňujú škvrny a zároveň sú šetrné k látkam, Vysoko účinné PERSIL DISCS poskytujú perfektný výsledok prania, Kapsuly sú teraz v 100% recyklovateľnom balení

Kapsuly Persil 4 in 1 Discs sú účinné aj pri praní na nízke teploty: už od 20 ° C.

Chráni nielen vaše oblečenie, ale aj planétu: Kapsuly na pranie Persil dodávame v 100% recyklovateľnom obale, ktorý šetrí životné prostredie.

Persil už viac ako 100 rokov vyrába vysoko kvalitné pracie prostriedky, vďaka ktorým farby neblednú a biele oblečenie žiari. Naša oddanosť remeslu z nás urobila značku, ktorú si ľudia spájajú s kvalitnými výrobkami a spoľahlivými výsledkami. Chceme aj naďalej víťaziť nad odolnými škvrnami - a zároveň sa správať šetrne k našej planéte.

Výhody produktu:

- Perfektná čistota aj pri nízkych teplotách
- Účinné odstránenie škvŕn
- Dlhotrvajúci sviežosť
- 100% recyklovateľná krabička *

* Po odstránení vonkajšieho obalu

 

Ďalšie informácie
33 x 25 g - 825 g

Zloženie
15-30 % neiónové tenzidy, aniónové tenzidy, 5-15 % mydlo, < 5 % fosfonáty, Enzýmy, Parfum (geraniol, linalool)

 

Príprava a použitie
Jednoduché použitie: Kapsulu 4 v 1 jednoducho položte do bubna práčky ešte pred vložením bielizne.
Na dávku bielizne >4,5kg alebo veľmi znečistenú bielizeň použite 2 kapsuly. Vhodné pre všetky stupne tvrdosti vody.
Po vybratí kapsule balenie uzavrite. Neprepichujte, neroztrhávajte, nerežte. Používajte suchými rukami. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.
Skladovanie
Spotrebujte do 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplote +0°C až +35°C. Skladujte len v pôvodnej nádobe.

Balenie
Informácie o recyklácii
Obal - Recyklovateľné

Recyklovanie 
Obal Persil Eco Power Bars je vyrobený najmä z recyklovaného papiera a takmer bez použitia plastov, Ďakujeme, že s nami pomáhate životnému prostrediu Aby sme nezaťažovali životné prostredie, dodávame kapsuly v 100% recyklovanom balení *, Po použití obal vyhoďte do triedeného odpadu, * Po odstránení vonkajšieho obalu, Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Balenie:  825 g (33PD)

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Koncentrovaný dávkovaný prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.089 kg
Šírka: 24,7 cm
Dĺžka: 12,5 cm
Výška: 13,4 cm
Váha: 1,089 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie