Persil Color Active Gel prací prostriedok 100 praní 4,5l

Kód: 274648
€19,50 €0,18 / 1 ks
Skladom

Persil Color Active Gel - Prací gél pre hlboko čisté oblečenie a hygienicky sviežu práčku.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Dokonca aj po vypraní môžu z práčky vychádzať nepríjemné zápachy, pretože každým praním sa v nej nahromadia odolné škvrny. Našťastie existuje Persil Deep Clean Color prací gél. Je viac ako len odstraňovač škvŕn, účinný Persil prací gél pre farebnú bielizeň je teraz vyvinutý pre hĺbkové čistenie oblečenia a hygienickú sviežosť práčky. Jeho unikátna receptúra preniká hlboko do vlákien, aby odstránila aj tie najodolnejšie škvrny. Poskytuje viac než len svieže oblečenie, koncentrovaný prací gél sa dostáva ešte hlbšie, aby efektívne odstránil nepríjemné zápachy z práčky.

Persil je prací prostriedok, ktorý zaisťuje dokonalú a hygienickú čistotu vašej bielizne. Odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny a zároveň je šetrný k oblečeniu. Vďaka technológii Deep Clean Plus účinne odstraňuje aj odolné škvrny prenikaním hlboko do textilných vlákien. Pomocou efektu Active Fresh udržuje dlhotrvajúcu sviežu vôňu čerstvo vypranej bielizne v oblečení. Okrem toho sa stará o textilné vlákna, zabraňuje tvorbe vlákien a udržuje bielizeň pestrofarebnú. Chráni nielen oblečenie, ale aj planétu. Zloženie gélového pracieho prostriedku obsahuje 92%* biologicky odbúrateľných zložiek a je účinné aj pri praní od 20 °C, čo nám pomáha šetriť energiu. Pre čistejší svet sa gél na pranie dodáva v 100% recyklovateľnom balení. 

Jeho zloženie je vhodné predovšetkým pre biele a stálofarebné prádlo.

Príprava a použitie:
Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.
Dávkovanie viď obal.

Skladovanie:
Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Uchovávajte pri teplote od 5°C do 40°C.

Balenie: 4,5l (100PD)

Zloženie:
5-15% aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, <5 % mydlo, fosfonáty, Enzýmy, Parfumy (limonene), Konzervačné látky (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone)

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Prací prostriedok. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 5.4 kg
Šírka: 19,0 cm
Dĺžka: 12,6 cm
Výška: 40,0 cm
Váha: 5,38 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.