Persil Color Levander Deep Clean prací gél 4 l 80 PD

Kód: 239737
€18,50 €0,23 / 1 ks
Skladom

Persil Color Levander Deep Clean prací gél 4l 80PD - tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Čistí do hĺbky: Vďaka technológii Deep Clean preniká vysoko účinný prací gél Persil hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Prevonia bielizeň: Príjemná dlhotrvajúcu sviežosť s vôňou levandule, Oživí farby: Nové zloženie uchováva farby oblečenia žiarivé a predchádza ich vyblednutiu aj po niekoľkých praniach, Chráni vlákna: Prací gél Persil účinne odstraňuje škvrny a zároveň sa stará o textilné vlákna, Persil Active Gel poskytuje perfektný výsledok prania, 100% recyklovateľné balenie

Persil Gél Lavender Freshness Color - Prací gél na farebnú bielizeň s vôňou levandule

Persil prací gél na farebnú bielizeň s Deep Clean technológiou obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré prenikajú hlboko do vlákien, kde odstraňujú aj tie najodolnejšie škvrny a zároveň sú šetrné k oblečeniu. Pre perfektný výsledok, jemnú starostlivosť o textilné vlákna a žiarivé farby. Doprajte svojmu oblečeniu dokonalú čistotu a dlhotrvajúcu sviežu vôňu levandule, ktorú si zamilujete.

Výhody produktu:

- Účinné odstraňovanie škvŕn
- Dlhotrvajúcu sviežosť
- 100% recyklovateľná fľaša

 Zloženie
5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, fosfonáty, mydlo, Enzýmy, Optické zosvetľovače, Parfum, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol


Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 4 L  (80PD)

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Persil Color Levander Gel
Prací prostriedok. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 4.4 kg
Šírka: 18,9 cm
Dĺžka: 12,5 cm
Výška: 39,1 cm
Váha: 4,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.