Persil Eco Power Bars Universal pracie tablety 45 ks

Kód: 249031
Tip
Značka: Persil
€12,50 €0,28 / 1 ks
Skladom

Persil Eco Power Bars Universal pracie tablety 45 ks - na bile, farebné i čierne prádlo

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Silná čistota - Persil Eco Power Bars prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, aby odstránil škvrny a oblečenie bolo žiarivo čisté, Jednoduché použitie - Jednoducho položte Persil praciu tabletu do zadnej časti bubna práčky a potom vložte bielizeň, Univerzálna starostlivosť - tieto pracie tablety možno použiť na bielu i svetlú bielizeň, a navyše sa rýchlo rozpúšťajú v teplej i studenej vode, Balenie - (1) balenie Persil Eco Bars obsahuje prací prášok vo forme tabliet


Persil Power Bars je inovovaný prášok zlisovaný do formy tabliet v 100% biologicky odbúrateľnom obale. Balenie je z recyklovaného papiera a obsahuje až o 97% menej plastu*, a zároveň spoľahlivo poskytuje 100% silu Persil. Persil Eco Power Bars, ktoré dodávajú oblečeniu hĺbkovú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť, ponúkajú spotrebiteľom osvedčenú kvalitu pracieho prostriedku Persil v udržateľnejších a kompaktnejších baleniach. Každé balenie obsahuje 45 pracích tabliet, ktoré sú jednotlivo zabalené vo vode rozpustnej fólii, preto sa ľahko používajú, dávkujú, sú praktické a prenosné. Ochranný obal okolo tabliet je rozpustný vo vode a je plne biologicky rozložiteľný, takže ho pred praním nie je nutné odstraňovať.

Stručný prehľad výhod produktu:
- Balenie je z recyklovaného papiera a obsahuje až o 97% menej plastu* a je recyklovateľný v toku odpadového papiera
- 100% sila Persil: preniká hlboko do vlákien, aby odstránil škvrny a oblečenie bolo žiarivo čisté
- Prací prostriedok vo forme praktických preddávkovaných tabletách
- Dlhotrvajúca svieža vôňa

ECO balenie - Obal Persil Eco Power Bars obsahuje až o 97% menej plastu* s iba tenkou bariérou proti vlhkosti a obaly sú recyklovateľné v toku odpadového papiera.

* Na praciu dávku v porovnaní s balením od tekutého pracieho prostriedku

Ďalší popis
Menej CO2 emisií pri preprave. Na 100 km prepravy v porovnaní so zodpovedajúcim tekutým pracím prostriedkom.

Balenie:45 x 29,5 g 1327,5 g

Zloženie
15-30% aniónové tenzidy, bieliace činidlo na báze kyslíka, 5-15 % zeolity, <5% neiónové tenzidy, polykarboxyláty, fosfonáty, mydlo, Optické rozjasňovače, Enzýmy, Parfum (benzyl salicylate, linalool, hexyl cinnamal)


Návod na použitie: Jednoducho položte Persil Eco Power Bar do zadnej časti bubna práčky a vložte bielizeň. Prací prostriedok na oblečenie Persil Eco Power Bar je možné použiť pri všetkých teplotách vody, vrátane studenej vody.
Dávkovanie: Umiestnite jednu tabletu pri normálnom plnení prania (pre mäkkú alebo stredne tvrdú vodu) a dve tablety pre veľké objemy bielizne alebo silne znečistené oblečenie (pre tvrdú vodu). Užite si účinnú praciu silu Persil udržateľnejším spôsobom!

Nepoužívajte na hodvábne vlákna, vlnené vlákna a jemné textílie.

Na dávku bielizne < 4,5kg a pri mäkkej a strednej tvrdosti vody použite 1 tabletu, pre náplň >4,5kg a pri tvrdej vode 2 tablety.

Jednoducho a čisto: Neodstraňujte ochrannú fóliu, je rozpustná vo vode. Chráni vaše ruky pred kontaktom s pracím práškom.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od +5 do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 18 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale.
Správne skladovanie: Obal dobre uzatvárajte a uchovávajte na suchom mieste mimo dosahu detí.

Obal - Recyklovateľné

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Univerzálny tuhý prací prostriedok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.451 kg
Šírka: 22,9 cm
Dĺžka: 6 cm
Výška: 14,7 cm
Váha: 1,451 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.