Persil Eco Power Bars Universal pracie tablety 45 ks

Kód: 249031
Tip
Značka: Persil
€11,78 €0,26 / 1 ks
Skladom

Persil Eco Power Bars Universal pracie tablety 45 ks - na bile, farebné i čierne prádlo

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
Silná čistota - Persil Eco Power Bars prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, aby odstránil škvrny a oblečenie bolo žiarivo čisté, Jednoduché použitie - Jednoducho položte Persil praciu tabletu do zadnej časti bubna práčky a potom vložte bielizeň, Univerzálna starostlivosť - tieto pracie tablety možno použiť na bielu i svetlú bielizeň, a navyše sa rýchlo rozpúšťajú v teplej i studenej vode, Balenie - (1) balenie Persil Eco Bars obsahuje prací prášok vo forme tabliet


Persil Power Bars je inovovaný prášok zlisovaný do formy tabliet v 100% biologicky odbúrateľnom obale. Balenie je z recyklovaného papiera a obsahuje až o 97% menej plastu*, a zároveň spoľahlivo poskytuje 100% silu Persil. Persil Eco Power Bars, ktoré dodávajú oblečeniu hĺbkovú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť, ponúkajú spotrebiteľom osvedčenú kvalitu pracieho prostriedku Persil v udržateľnejších a kompaktnejších baleniach. Každé balenie obsahuje 45 pracích tabliet, ktoré sú jednotlivo zabalené vo vode rozpustnej fólii, preto sa ľahko používajú, dávkujú, sú praktické a prenosné. Ochranný obal okolo tabliet je rozpustný vo vode a je plne biologicky rozložiteľný, takže ho pred praním nie je nutné odstraňovať.

Stručný prehľad výhod produktu:
- Balenie je z recyklovaného papiera a obsahuje až o 97% menej plastu* a je recyklovateľný v toku odpadového papiera
- 100% sila Persil: preniká hlboko do vlákien, aby odstránil škvrny a oblečenie bolo žiarivo čisté
- Prací prostriedok vo forme praktických preddávkovaných tabletách
- Dlhotrvajúca svieža vôňa

ECO balenie - Obal Persil Eco Power Bars obsahuje až o 97% menej plastu* s iba tenkou bariérou proti vlhkosti a obaly sú recyklovateľné v toku odpadového papiera.

* Na praciu dávku v porovnaní s balením od tekutého pracieho prostriedku

Ďalší popis
Menej CO2 emisií pri preprave. Na 100 km prepravy v porovnaní so zodpovedajúcim tekutým pracím prostriedkom.

Balenie:45 x 29,5 g 1327,5 g

Zloženie
15-30% aniónové tenzidy, bieliace činidlo na báze kyslíka, 5-15 % zeolity, <5% neiónové tenzidy, polykarboxyláty, fosfonáty, mydlo, Optické rozjasňovače, Enzýmy, Parfum (benzyl salicylate, linalool, hexyl cinnamal)


Návod na použitie: Jednoducho položte Persil Eco Power Bar do zadnej časti bubna práčky a vložte bielizeň. Prací prostriedok na oblečenie Persil Eco Power Bar je možné použiť pri všetkých teplotách vody, vrátane studenej vody.
Dávkovanie: Umiestnite jednu tabletu pri normálnom plnení prania (pre mäkkú alebo stredne tvrdú vodu) a dve tablety pre veľké objemy bielizne alebo silne znečistené oblečenie (pre tvrdú vodu). Užite si účinnú praciu silu Persil udržateľnejším spôsobom!

Nepoužívajte na hodvábne vlákna, vlnené vlákna a jemné textílie.

Na dávku bielizne < 4,5kg a pri mäkkej a strednej tvrdosti vody použite 1 tabletu, pre náplň >4,5kg a pri tvrdej vode 2 tablety.

Jednoducho a čisto: Neodstraňujte ochrannú fóliu, je rozpustná vo vode. Chráni vaše ruky pred kontaktom s pracím práškom.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od +5 do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 18 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale.
Správne skladovanie: Obal dobre uzatvárajte a uchovávajte na suchom mieste mimo dosahu detí.

Obal - Recyklovateľné

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Univerzálny tuhý prací prostriedok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.451 kg
Šírka: 22,9 cm
Dĺžka: 6 cm
Výška: 14,7 cm
Váha: 1,451 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie