Pur Secrets of Care Argan Oil prostriedok na umývanie riadu 750 ml

Kód: 20675004
€1,80 €1,80 / 1 ks
Skladom

Pur Secret of Care Argan Oil Čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu 750 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Pur Secrets of Care Argan Oil, 750 ml, Umývanie riadu unisex, Drez plný riadu už vám nemusí robiť starosti. Čistiaci prípravok Pur Secrets of Care Argan Oil si hravo poradí s mastnotou aj zaschnutými zvyškami jedla a zanechá riad dokonale čistý a lesklý. Vlastnosti: je šetrný k pokožke rúk má husté krémové zloženie odstraňuje aj odolné zvyšky jedla vytvára bohatú penu dodáva riadu oslnivý lesk Použitie: Malé množstvo prípravku naneste na hubku alebo priamo na riad. Po umývaní riad dôkladne opláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vlastnosti
Čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu s účinnou odmasťovacou silou a starostlivosťou o vaše ruky. Balsam zloženie: pH neutrálne k pokožke, dermatologicky testované. Kašmírový efekt. Výťažok z arganového oleja. Objavte zloženie Pur Secrets of Care s pH neutrálnemu k pokožke

Zloženie
5 - 15 % aniónové tenzidy, < 5 % amfotérne tenzidy, Parfum (hexyl cinnamal), Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol

Príprava a použitie
Umývanie riadu: 5ml/5L.
Odmočenie: 5ml/1L.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 750ml

Fľaša vyrobená zo 100% recyklovaného plastu 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom


Pozor
PUR BALSAM WITH SCENT OF ARGAN OIL.
Prostriedok na ručné umývanie riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Na riad
Hmotnosť: 0.806 kg
Šírka: 9,4cm
Dĺžka: 5,5cm
Výška: 26,6cm
Váha: 0,806kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky a rad WC produktov