Pur Secrets of Chef Soda Effect Citrón prostriedok na umývanie riadu 750 ml

Kód: 20675011
€1,80 €1,80 / 1 ks
Skladom

Jedinečná kombinácia účinných látok prenikne hlboko do škvŕn a odstráni tak aj tie najodolnejšie pripáleniny a mastné škvrny aj bez veľkého drhnutia.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Tekutý prostriedok na umývanie riadu s účinnou odmasťovacou silou, Soda Effect, Citrónová vôňa, Nový Pur 5+ so samoodmasťovacím zložením - sám rozpúšťa mastnotu

Objavte účinnú odmasťovaciu silu Pur Secrets of Chef s novo vyvinutým zložením! Pur so samoodmasťovacím zložením nadvihne mastnotu rýchlejšie a ľahko bez nutnosti intenzívneho drhnutia. 
Poskytuje lesk a viac peny a navyše je účinný proti nepríjemnému zápachu.
S jedinou fľašou Pur dokážete umyť tisíce riadu. **
Nový Pur Secrets of Chef 5+ čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu so samoodmasťovacím efektom - sám rozpúšťa mastnotu!
* V porovnaní s predchádzajúcim Pur zložením.
** Na základe umývania 27 klasických, bežne znečistených kusov riadu odporúčanou dávkou 5ml / 5l na jedno umývanie s fľašou Pur Power.


Zloženie
5 - 15 % aniónové tenzidy, < 5 % neiónové tenzidy, Parfum (citral, limonene, linalool), Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Príprava a použitie
Umývanie riadu: 5ml/5L.
Odmočenie: 5ml/1L.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Obal - Recyklovateľné

Fľaša vyrobená zo 100% recyklovaného plastu, Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Balenie: 750ml

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor

PUR SECRETS OF THE CHEF.
Prostriedok na ručné umývanie riadu. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón, 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Na riad
Hmotnosť: 0.806 kg
Šírka: 9,4cm
Dĺžka: 5,5cm
Výška: 26,6cm
Váha: 0,806kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky a rad WC produktov