Rex Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil Color 4 PD 260 g prací prášok

Kód: 220657-D
€1,50 €0,38 / 1 ks
Skladom

Rex Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil Color 4 PD 260 g prací prášok

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Rex Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil poskytuje dokonalú čistotu a oživí vaše zmysly zmesou vôní a esenciálnych olejov. Tradičné riešenie za skvelú cenu pre dokonalú čistotu. Rex Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil preniká do vlákien, odstráni škvrny a zároveň rozžiari farby vášho oblečenia
Rex poskytuje maximálnu čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pre vaše oblečenie. Vďaka vylepšenej technológii parfumov prináša celý Rex sortiment príjemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá vydrží týždne. Rex poskytuje vašej bielizni nielen dlhotrvajúcu a sviežu vôňu, ale aj žiarivú čistotu. Rad Aromatherapy ponúka škálu intenzívnych kvetinových vôní, ostatné produkty Rex poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť vďaka svojmu vylepšenému zloženiu. Rex - vyperie veľa, stojí málo!

 Zloženie
5-15 % aniónové tenzidy, <5% polykarboxyláty, neiónové tenzidy, fosfonáty, zeolity, enzýmy, parfum

Balenie
4 PD = 260g

Bezpečnostná informácia
Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. Skladujte mimo dosahu detí. Nesmie prísť do kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť vodou
Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyhýbať dlhodobému kontaktu s výrobkom

Dodatočné parametre

Kategória: Prací prášok
Hmotnosť: 0.296 kg
Šírka: 14,4 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 16,7 cm
Váha: 0,260 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov