Rex prací gél Orchid & Macadamia Oil 20 praní 1 l

Kód: 219976
€3,10 €0,16 / 1 ks
Skladom

Rex prací gél Orchid & Macadamia Oil 20 praní 1 l

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Rex Orchid & Macadamia Oil vám poskytne dokonalú čistotu a zároveň vaše oblečenie prevonia sviežou a dlhotrvajúcou vôňou esenciálnych olejov, Vo forme gélu sa Rex Orchid & Macadamia Oil ľahko rozpúšťa a zanechá vašu bielizeň dokonale čistú za skvelú cenu, Rex Orchid & Macadamia Oil preniká do vlákien, odstráni škvrny a zároveň rozžiari vašu bielizeň, Jedinečná zmes vôní a esenciálnych olejov, Dokonalá čistota za skvelú cenu s gélom Rex Malaysian Orchid & Sandalwood
Rex poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť vďaka svojmu vylepšenému zloženiu. Rex - vyperie veľa, stojí málo!

Zloženie
5-15 % aniónové tenzidy, <5 % neiónové tenzidy, mydlo, fosfonáty, Enzýmy, Parfum (benzyl salicylate), Konzervačné prostriedky: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

Príprava a použitie
Perte bielu a farebnú bielizeň oddelene. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne textílie.

Skladovanie
Uchovávajte v suchu pri teplote + 5 ° C do + 40 ° C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby.

Balenie: 1L

Recyklovanie
Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

 

Pozor

Prací prostriedok. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 1.1 kg
Šírka: 14,2cm
Dĺžka: 6,4 cm
Výška: 26,9 cm
Váha: 1,1kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov