Savo dezinfekcia proti plesni pena 450ml

Kód: 250346
€2,80 €0,62 / 100 ml
Skladom

Savo dezinfekcia proti plesni pena je použiteľná na všetky umývateľné stálofarebné povrchy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok SAVO Proti plesniam pena účinne odstraňuje plesne, baktérie a obalené vírusy. Zároveň čistené povrchy vydezinfikuje a krásne vybieli. Vďaka špeciálnemu napeňovaciemu aplikátoru prípravok dlhšie drží na stenách, v špárach a na ostatných ťažko dostupných miestach. Aktívna pena zabraňuje stekaniu a zaistí intenzívnejší účinok. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok SAVO Proti plesniam pena je vhodný na všetky umývateľné stálofarebné povrchy, na omietky s oteru-odolnými maľbami a pod.
1. účinne odstraňuje plesne, baktérie a obalené vírusy
2. vo forme aktívnej peny - nevytvára agresívny aerosol
3. povrch vydezinfikuje a krásne vybieli
4. použiteľný na všetky umývateľné stálofarebné povrchy

Zloženie
Chlórnan sodný 42 g/kg, aktívny bróm generovaný z bromidu sodného a chlórnanu sodného 1,6 g/kg, Menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), aniónové povrchovo aktívne látky

Skladovanie
Skladujte vo zvislej polohe pri teplote od 0°C až do 25°C. Spotrebujte do: pozri obal.

Použitie
Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne otočte trysku rozstrekovača do pracovnej polohy. Po použití postup zopakujte do polohy OFF / STOP. Aplikujte produkt rovnomerne na čistený povrch. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút a potom miesto utrite vlhkou handričkou alebo opláchnite vodou. Pred aplikáciou prípravku pleseň neodstraňujte, aby nedošlo k jej rozptýleniu do okolia. Pri aplikácii na povrchy nasiakavé a neodolné voči oteru neoplachujte, len utrite. Pri silnom napadnutí plesňou postup zopakujte.

Balenia
Fľaša s rozprašovačom 450 ml

Bezpečnostná informácia

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívna pre kovy. Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Obsahuje: chlórnan sodný.
UPOZORNENIA: Pri používaní výrobku noste rukavice. Sprejujte vždy smerom od tváre. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na kovy, chrómované a lakované povrchy a linoleum. Prípravok má silné bieliace účinky, preto na farebných či nasiakavých povrchoch vyskúšajte účinok prípravku na malom, málo viditeľnom mieste.
PRVÁ POMOC: Pri nadýchaní, postihnutého presuňte na čerstvý vzduch. V prípade požitia, dôkladne vypláchnite ústa vodou a nevyvolávajte zvracanie, vyhľadajte lekársku pomoc.
Reg. číslo: bio/2768/D/21/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.506 kg
Šírka: 7 cm
Dĺžka: 6,8 cm
Výška: 25 cm
Váha: 0,506kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie