Savo dezinfekcia proti plesni pena 450ml

Kód: 250346
€2,80 €0,62 / 100 ml
Skladom

Savo dezinfekcia proti plesni pena je použiteľná na všetky umývateľné stálofarebné povrchy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok SAVO Proti plesniam pena účinne odstraňuje plesne, baktérie a obalené vírusy. Zároveň čistené povrchy vydezinfikuje a krásne vybieli. Vďaka špeciálnemu napeňovaciemu aplikátoru prípravok dlhšie drží na stenách, v špárach a na ostatných ťažko dostupných miestach. Aktívna pena zabraňuje stekaniu a zaistí intenzívnejší účinok. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok SAVO Proti plesniam pena je vhodný na všetky umývateľné stálofarebné povrchy, na omietky s oteru-odolnými maľbami a pod.
1. účinne odstraňuje plesne, baktérie a obalené vírusy
2. vo forme aktívnej peny - nevytvára agresívny aerosol
3. povrch vydezinfikuje a krásne vybieli
4. použiteľný na všetky umývateľné stálofarebné povrchy

Zloženie
Chlórnan sodný 42 g/kg, aktívny bróm generovaný z bromidu sodného a chlórnanu sodného 1,6 g/kg, Menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), aniónové povrchovo aktívne látky

Skladovanie
Skladujte vo zvislej polohe pri teplote od 0°C až do 25°C. Spotrebujte do: pozri obal.

Použitie
Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne otočte trysku rozstrekovača do pracovnej polohy. Po použití postup zopakujte do polohy OFF / STOP. Aplikujte produkt rovnomerne na čistený povrch. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút a potom miesto utrite vlhkou handričkou alebo opláchnite vodou. Pred aplikáciou prípravku pleseň neodstraňujte, aby nedošlo k jej rozptýleniu do okolia. Pri aplikácii na povrchy nasiakavé a neodolné voči oteru neoplachujte, len utrite. Pri silnom napadnutí plesňou postup zopakujte.

Balenia
Fľaša s rozprašovačom 450 ml

Bezpečnostná informácia

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívna pre kovy. Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Obsahuje: chlórnan sodný.
UPOZORNENIA: Pri používaní výrobku noste rukavice. Sprejujte vždy smerom od tváre. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na kovy, chrómované a lakované povrchy a linoleum. Prípravok má silné bieliace účinky, preto na farebných či nasiakavých povrchoch vyskúšajte účinok prípravku na malom, málo viditeľnom mieste.
PRVÁ POMOC: Pri nadýchaní, postihnutého presuňte na čerstvý vzduch. V prípade požitia, dôkladne vypláchnite ústa vodou a nevyvolávajte zvracanie, vyhľadajte lekársku pomoc.
Reg. číslo: bio/2768/D/21/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.506 kg
Šírka: 7 cm
Dĺžka: 6,8 cm
Výška: 25 cm
Váha: 0,506kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: