Savo odstraňovač škvŕn na biele oblečenie 900ml

Kód: 243292
€5,70
Skladom

Savo odstraňovač škvŕn na biele oblečenie 900ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Tekutý odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod. SAVO Biela bielizeň tekutý odstraňovač škvŕn na pranie oceníte pre viac možností využitia v celej domácnosti.

Vlastnosti
1. využíva kombináciu pracích účinných látok, optických zosvetľovačov a aktívneho kyslíka
2. účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a iné
3. aplikácia priamo na škvrnu alebo pridať do prania

Skladovanie
Výrobok v nádobe uchovávajte uzatvorený, na chladnom mieste a mimo dosahu slnečného žiarenia.

Použitie
Je určený ako prípravok k bežnému prípravku na pranie, ale aj na predpieranie veľmi znečisteného nefarebného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov a pod.

Návod na použitie
Odstraňovanie škvŕn pri praní: Pridajte 100 ml k praciemu prípravku ku každému praniu. Prací prípravok dávkujte ako obvykle.
Pri namáčaní: Pridajte 100 ml prípravku do 4 litrov vody, biele oblečenie namočte podľa potreby až na 6 hodín, prípadne priebežne mechanicky premasírujte. Potom vyperte obvyklým spôsobom alebo vypláchajte a vysušte.
Predpieranie: Aplikujte priamo na škvrnu malé množstvo prípravku, premasírujte a vyperte. Nepresahujte kontaktnú dobu s koncentrovaným prípravkom max. 10 min. Vždy dodržiavajte upozornenia ohľadom stálosti farieb a materiálov, na ktoré prípravok nemá byť aplikovaný.

Balenie
900ml

Zloženie
5 % alebo viac, avšak menej než 15 % bieliaceho činidla na báze kyslíku, aniontové povrchové aktivné látky, neiontové povrchové aktivné látky, optický zjasnovač: Disodium 2,2'-([1,1'-biphenyl]-4,4'-diyldivinylene)bis(benzenesulphonate), parfum, alpha-isomethyl ionone.

Bezpečnostná informácia
NEBEZPEČENSTVO

ghsSymbol0

Alfa-izometyl ionón. Dráždi kožu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu zraku/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody / mydla. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára. P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s regionálnymi predpismi.

Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovače škvŕn
Hmotnosť: 1 kg
Šírka: 11,5 cm
Dĺžka: 6 cm
Výška: 27,6 cm
Váha: 1 kg
Objem: 900 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: