Savo Prim dezinfekčný prostriedok kvetinová vôňa 1,2l

Kód: 236811
Akcia
Značka: Savo
€2,60 –19 %
savoprim
€2,60 –19 % €2,10 €0,18 / 100 ml
Skladom

Savo Prim dezinfekčný prostriedok kvetinová vôňa 1,2l osvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prípravok SAVO Prim so sviežou vôňou. Vyniká univerzálnosťou použitia a silným účinkom. Vhodný na jednofázovú dezinfekciu aj čistenie všetkých umývateľných plôch. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
Odstraňuje všetky nežiaduce pachy, napríklad zápach z chladničky, cigaretový dym alebo pachy domácich zvierat. Dezinfikuje a bieli bielizeň.

Vlastnosti
Koncentrovaný dezinfekčný prípravok
Dezinfekcia povrchov, umývateľných plôch a bielizne
Univerzálne použitie
Likviduje 99,9% baktérií
Má bieliace účinky
Príjemná svieža vôňa
Príprava a použitie:

Použitie v domácnosti
Použitie v domácnosti: Savo Prim má univerzálne použitie. Je určené na umývanie a dezinfekciu plôch a podláh, sanitárnej keramiky, WC, drezov, kuchynských potrieb, hračiek a miest výskytu domácich maznáčikov.
Príprava roztoku a riedenie: Do 1 litra vody pridajte 200 ml prípravku Savo Prim (5 plných uzáverov) a nechajte pôsobiť 30 minút. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite po 30 minútach pitnou vodou. Na zabezpečenie virucídneho účinku aplikujte neriedený prípravok, nechajte pôsobiť 60 minút a potom opláchnite.
Nepoužívajte na: eloxovaný hliník a linoleum. V prípade pochybností, nového alebo nezvyčajného povrchu, farebných plôch alebo lakovaného dreva, lakovaného kovu, mramoru, vinylu, pochrómovaných povrchov (poškodených alebo v nízkej kvalite) a poškodených povrchov prípravok najskôr vyskúšajte na malej nenápadnej ploche.

1 uzáver = 40 ml.
Savo Prim má bezpečnostný uzáver. Stlačte na vyznačených bočných plochách a odskrutkujte.

Zloženie
Účinná látka: chlórnan sodný 47g / kg (4,7%). Ďalšie zloženie: menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfum

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie
Chráňte pred teplom a slnečným svetlom (skladovacia teplota –10 až + 25 ° C).

Bezpečnostné upozornenie

Nebezpečenstvo korózieNebezpečenstvo ohrozenia životného prostredia
Savo Prim Kvetinová vôňa
NEBEZPEČENSTVO
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívna pre kovy. Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnom balení. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Zozbierajte uniknutý produkt.
Obsahuje: chlórnan sodný, hydroxid sodný.
Reg. č.: bio/313/D/03/12/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 1.37 kg
Šírka: 8,5 cm
Dĺžka: 8,5 cm
Výška: 30,2 cm
Váha: 1,370 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: