Savo Univerzálny prací prášok bez chlóru 5kg 70 PD

Kód: 217959
€13 €0,19 / 1 ks
Skladom

Savo Universal bez chlóru prášok na farebné a biele prádlo 70 PD

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

 

SAVO, ktoré už takmer 50 rokov pomáha udržať domácnosti hygienicky čisté, teraz prichádza s novými pracími prostriedkami. Odstránia aj odolné škvrny, pomáhajú odstraňovať baktérie a bielizeň zanechajú príjemne voňavú. Vďaka modernému zloženiu bez chlóru sa nemusíte obávať, že by sa vaše oblečenie zničilo alebo by pri nosení dráždilo pokožku.  Zanechá oblečenie hygienicky čisté

Univerzálny prací prášok Savo bez chlóru si účinne poradí aj s odolnými škvrnami na farebnej aj bielej bielizni a navyše pomáha odstraňovať baktérie. Šetrne sa stará o textílie a farby vašej bielizne, ktorú zanechá hygienicky čistú. Zároveň zachováva žiarivé farby vášho oblečenia. Vyskúšajte Savo prací prášok bez chlóru a presvedčte sa o jeho účinnosti!

Prací prášok – univerzálny, na farebnú bielizeň a na bielu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní, zachovanie intenzity farby a na bežné pranie.

Balenie
5kg = 70PD

Použitie:
Odporúčame nasypať prášok do príslušnej dávkovacej priehradky. Nepreplňujte práčku. Pri ručnom praní najprv prášok úplne rozpustite vo vode. Nepoužívajte pastu z prášku a vody na predčistenie škvŕn. Neperte ohňovzdorné odevy pri teplote vyššej ako 50°C. Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Nepoužívajte na hodváb a vlnu. Nenamáčajte kožené odevy, oblečenie s kovovými spojovacími prvkami alebo ohňovzdorné odevy. Ak máte pochybnosti o trvanlivosti farby, perte ručne a samostatne s použitím vhodného prípravku.

Zloženie:
5-15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlo na báze kyslíka, <5 %: enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, optické zosvetľovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo, zeolity, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací prášok
Hmotnosť: 5 kg
Šírka: 29,2 cm
Dĺžka: 9,5 cm
Výška: 41,3 cm
Váha: 5,246kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: