Sensodyne zubná pasta Rapid Relief 75ml

Kód: 207081
€4,50
Skladom

Zubná pasta Sensodyne Rapide Relief 75ml patrí medzi najpredávanejšie zubné pasty na citlivé zuby. Poskytuje rýchlu úľavu od bolesti.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Zubnej paste Sensodyne Rapid môžete bez obáv zveriť starostlivosť o svoje zuby. Obsahuje látku, ktorá dokáže rýchlo tlmiť bolesti spojené s citlivosťou zubov a to tak, že citlivé miesta aktívne opraví. Zuby sú počas čistenia pokryté minerálnou vrstvou a zapečatené. Účinok môžete po pravidelnom používaní pasty oceniť už po pár dňoch. Túto zubnú pastu s obsahom fluoridov je vhodné používať každý deň, nielen v prípade akútnych ťažkostí.

Zubná pasta Sensodyne Rapid uľaví od bolesti citlivých zubov už v priebehu 60 sekúnd. Jej jedinečné zloženie vytvorí ochrannú bariéru na citlivých miestach zubov. Poskytuje rýchlu úľavu a prináša dlhotrvajúcu ochranu pri čistení zubov dvakrát denne.
- zubná pasta s fluoridom Sensodyne Rapid - rýchla úľava
- unikátne zloženie rýchlo buduje ochrannú bariéru na citlivých miestach zubov
- vytvára pretrvávajúcu ochranu od bolesti citlivých zubov
- obnovuje prirodzenú belosť skloviny a znižuje tvorbu škvŕn
- prináša klinicky overenú rýchlu úľavu od bolesti citlivých zubov

Použitie
Čistite si zuby dvakrát, nie však viac ako trikrát denne. Obmedzte prehltnutie pasty na minimum, vždy ju vypľujte. Nepoužívajte,akje obal poškodený. Po použití tubu uzatvorte a uchovávajte v suchu.

Dôležité upozornenia
Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, ak im nebol odporučený zubným alebo všeobecným lekárom.Citlivé zuby môžu znamenať skrytý problém, ktorý si vyžaduje okamžité ošetrenie. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršia,navštívteVášho zubného lekára. Ak sa vyskytuje podráždenie, prerušte používanie.

Balenie
75ml

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.12 kg
Šírka: 16,9 cm
Dĺžka: 3,7 cm
Výška: 4,5 cm
Váha: 0,12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: