SOMAT Intenzívny čistič umývačky riadu 250 ml

Kód: 20353896-X
€3,50 €3,50 / 1 ks
Skladom

SOMAT Intenzívny čistič umývačky riadu 250 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Somat Intenzívny čistič umývačky riadu: Intenzívne a účinné zloženie na odstránenie mastnoty, zápachu, vodného kameňa, proti usadzovaniu nečistôt a zašednutosti hlboko vnútri vašej umývačky, Jeho účinné zloženie tiež zaisťuje čistotu v ťažko dostupných miestach vašej umývačky: na umývacích ramenách, filtru, vodným čerpadle a v rúrkach, Vďaka praktickému háčiku na fľaši je vhodný do každej umývačky, Somat Intenzívny čistič umývačky pomáha udržiavať výkon umývačky na najlepšej úrovni, Používajte v prázdnej umývačke v 65 ° -75 ° C cyklu každé 3 mesiace pre optimálne čistenie, Somat Intenzívny čistič umývačky - jednoduchý krok pre dlhotrvajúcu čistotu vašej umývačky!, Vďaka svojmu praktickému háčiku je vhodný do každej umývačky

Zloženie
5 - 15 % neiónové tenzidy, Parfum

Príprava a použitie
Umývačku riadu úplne vyprázdnite. Odstráňte lepiacu fóliu z uzáveru. Biely bod pod fóliou musí zostať neporušený. Vložte fľašu do príborového koša uzáverom smerom nadol alebo fľašu zaveste na priehradku určenú na riad. Použite program umývania pri 65°C - 75°C. Odporúčanie: Používajte Somat čistič umývačky riadu na čistenie Vašej umývačky raz za 3 mesiace.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 250ml

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Čistič umývačky riadu. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare / ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Prečítajte si návod na použitie.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.309 kg
Šírka: 8,5cm
Dĺžka: 4,7cm
Výška: 13,7cm
Váha: 0,309kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.