SOMAT Intenzívny čistič umývačky riadu 250 ml

Kód: 20353896-X
€2,68 €2,68 / 1 ks
Skladom

SOMAT Intenzívny čistič umývačky riadu 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
Somat Intenzívny čistič umývačky riadu: Intenzívne a účinné zloženie na odstránenie mastnoty, zápachu, vodného kameňa, proti usadzovaniu nečistôt a zašednutosti hlboko vnútri vašej umývačky, Jeho účinné zloženie tiež zaisťuje čistotu v ťažko dostupných miestach vašej umývačky: na umývacích ramenách, filtru, vodným čerpadle a v rúrkach, Vďaka praktickému háčiku na fľaši je vhodný do každej umývačky, Somat Intenzívny čistič umývačky pomáha udržiavať výkon umývačky na najlepšej úrovni, Používajte v prázdnej umývačke v 65 ° -75 ° C cyklu každé 3 mesiace pre optimálne čistenie, Somat Intenzívny čistič umývačky - jednoduchý krok pre dlhotrvajúcu čistotu vašej umývačky!, Vďaka svojmu praktickému háčiku je vhodný do každej umývačky

Zloženie
5 - 15 % neiónové tenzidy, Parfum

Príprava a použitie
Umývačku riadu úplne vyprázdnite. Odstráňte lepiacu fóliu z uzáveru. Biely bod pod fóliou musí zostať neporušený. Vložte fľašu do príborového koša uzáverom smerom nadol alebo fľašu zaveste na priehradku určenú na riad. Použite program umývania pri 65°C - 75°C. Odporúčanie: Používajte Somat čistič umývačky riadu na čistenie Vašej umývačky raz za 3 mesiace.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 250ml

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Čistič umývačky riadu. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare / ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Prečítajte si návod na použitie.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.309 kg
Šírka: 8,5cm
Dĺžka: 4,7cm
Výška: 13,7cm
Váha: 0,309kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie