Somat set 1 - Black Friday

Kód: SOMATSET1
€7,20 –24 %
Somatset1
€7,20 –24 % €5,50
Skladom

Somat set 1 obsahuje:

1x Somat Soľ do umývačky riadu 1,5 kg

1x Somat Leštidlo do umývačky riadu 750 ml

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 69 Eur.

Podrobný popis

Somat Soľ do umývačky riadu 1,5 kg

Vlastnosti
Somat Soľ do umývačky riadu: naša najlepšia kvalita soli k ochrane vašej umývačky a k zlepšeniu jej výkonu, Jej účinné zloženie poskytuje ochranu pred vodným kameňom, zmäkčuje vodu a odpudzuje kvapky vody pre lepší výkon umývačky, Somat Soľ je vhodná pre všetky typy umývačiek, stačí ju len pridať do príslušnej priehradky, Zabezpečte dobrú funkčnosť vašej umývačky riadu, Vďaka pravidelnej starostlivosti a dôkladnému čisteniu s pomocou Somat soli bude Vaša umývačka riadu výkonnejšia, Ak pravidelne používate Somat soľ do umývačky riadu, chránite tak umývačku pred vodným kameňom a predlžujete tým jej životnosť

Máte problémy s tvrdou vodou? Somat Soľ do umývačky riadu so svojím účinným zložením poskytuje ochranu pred vodným kameňom, zmäkčuje vodu a odpudzuje kvapky vody pre lepší výkon umývačky. Pridajte Somat Soľ do príslušnej priehradky podľa pokynov od výrobcu vašej umývačky.

Zloženie
Chlorid sodný

Dávkovanie
Použitie: Podľa návodu výrobcu vašej umývačky naplňte zásobník na soľ. Potrebné množstvo soli si umývačka dávkuje automaticky.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Skladujte na suchom mieste.

Balenie:1,5kg

Bezpečnostné informácie
Upozornenie: Somat soľ nie je jedlá a nie je určená na varenie.

Somat Leštidlo do umývačky riadu 750 ml

Vlastnosti
Vďaka Somat leštidlu do umývačky riadu budú vaše poháre a riad nielen žiarivo čisté po každom umývacom cykle, ale aj rýchlejšie suché vďaka Drying Booster efektu, predovšetkým na plastoch, Poskytuje nielen účinok proti kvapkám vody a ochranu pred vodným kameňom, ale tiež zaisťuje žiarivo čistú umývačku, Pridajte Somat Leštidlo do príslušnej priehradky, Udržujte svoju umývačku riadu v priebehu času žiarivú a majte lesklé poháre a riad bez akejkoľvek námahy, Po skončení umývacieho cyklu nemusíte už poháre a riad sušiť! Perfektné výsledky aj na plastoch!, Nie je potreba sušiť poháre a riad po skončení umývacieho cyklu!, Somat leštidlo zmäkčuje vodu, a tak zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a tvorbe škvŕn od vody a riadu

Zloženie
5-15 % neiónové tenzidy, Parfum (limonene), Konzervačné prostriedky (kyselina mravčia)

Príprava a použitie
Len na použitie do umývačky riadu; Otvorte vrchnák oplachovacieho prostriedku /fľaše vytiahnutím nahor a naplňte zásobník oplachovacieho prostriedku Vašej umývačky toľko, ako je to možné alebo doplňte zásobník predpísaným množstvom.

Skladovanie
Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 40°C. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby.

Balenie: 750ml

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Automatické umývanie riadu / Oplachovací prostriedok. Nebezpečenstvo. Obsahuje Alcohols, C12-14, ethoxylované. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Black Friday
Hmotnosť: 2.35 kg
Somat set 1: Somat leštidlo 750ml + Somat soľ 1,5 kg
Hmotnosť: 2,35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.