Surf Color & White Mountain Fresh & Jasmine prací gél na farebnú a bielu bielizeň 60 dávok 3 l

Kód: 247613
€12,50 €0,21 / 1 ks
Skladom

Surf prací gel Great Clean Mountain Fresh 3 L (60 praní)

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Ženská, ale silná ľalia má jemne medovú kvetovú vôňu. Kvet Ylang Ylang má sladkú arómu, ktorá je zvodná a utišujúca. Prací gél určený na farebné prádlo.

Nové pracie prostriedky SURF nielen skvele odstraňujú nečistoty, ale navyše dodávajú prádlu úžasnú vôňu. Očarí Vás žiarivá čistota a prekvapivo dlhotrvajúca, podmanivá vôňa.

Pracie prostriedky Surf ponúkajú nielen účinnosť prania, ale aj dlhotrvajúcu vôňu sviežosti. Filozofiou je tvorenie vôní, ktoré dovoľujú na chvíľu zabudnúť na všedné starosti počas dňa. Aromatické kompozície, ktoré tvoria Surf, dodávajú výnimočnosť vypraným veciam, ktoré sú vďaka tomu nielen čisté, ale aj plné sviežosti a krásnej vône.

Balenie: 3L (60PD)

Zloženie:
5-15%: Aniónové povrchovo aktívne látky
<5%: Enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo, alpha-Isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, linalool, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Bezpečnostné informácie

Warning Hazard

Pozor
SURF TROPICAL LILY & YLANG YLANG
TEKUTÝ PRACÍ PRÍPRAVOK
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje izoeugenol, 2-metyl-2H-izotiazol-3-on, 2-oktyl-2H-izotiazol-3-on. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 3.208 kg
Šírka: 17,9cm
Dĺžka: 9,3cm
Výška: 36,9cm
Váha: 3,208kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: