Bosch Condens GC 2300i W 22/25 + CT 200 + lievik

Kód: 8730850102
€1 306,75 €1 306,75 / 1 ks
Skladom u dodávateľa

ZOSTAVA OBSAHUJE:
Závesný kondenzačný kotol BOSCH Condens 2300i W 22/25 s prietokovým ohrevom TÚV
Regulácia Easycontrol CT 200  
Vypúšťací lievik so sifónom 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

KOTOL BOSCH CONDENS 2300i W

Jednoduchá obsluha
Obsluha kotla Condens 2300i W je intuitívna a pre vás teda úplne jednoduchá. S kotlom si hneď poradíte aj bez návodu a želané nastavenia môžete vykonávať bez námahy.

Jednoducho dokonale regulovaný
Prostredníctvom rozhrania na kotle môžete bez komplikácií prepojiť kotol Condens 2300i W s internetom. Ideálna je napríklad kombinácia pozostávajúca z bezdrôtového kľúča a regulátora EasyControl kompatibilného s WLAN. S týmto riešením môžete svoje vykurovanie pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie. Úplne jednoducho je možná dokonca aj regulácia jednotlivých miestností.

Jednoducho efektívny
Modulačný horák kotla Condens 2300i W sa v rozsahu od 12,5/14 do 100 % maximálneho výkonu automaticky prispôsobí vašej aktuálnej potrebe tepla. Vďaka tomu pracuje kotol efektívne aj vtedy, keď nepotrebujete plný výkon. Výsledok: veľká sezónna energetická účinnosť vykurovania priestoru, až do 94 %.

Jednoducho tichý
Condens 2300i W môžete nainštalovať aj v obytnom priestore, pretože excelentná izolácia sa postará o nízku úroveň hluku. Inak povedané: Kotol vykuruje mimoriadne nehlučne. Tak sa vysoká kvalita od firmy Bosch postará o vysokú kvalitu bývania u vás doma.

Výhody na prvý pohľad
Pripojiteľné bez námahy: jednoducho zasuňte vhodný kľúč do rozhrania určeného na jeho zasunutie.
Veľmi efektívne, pretože zariadenie sa automaticky prispôsobí vašim potrebám, ktoré sa týkajú tepla.
Priestorovo úsporné vďaka kompaktným rozmerom

 

REGULÁCIA BOSCH EASYCONTROL CT200 bez Control-key K 20 RF 

Jednoducho výnimočný
Štíhly atraktívny dizajn, sklenený povrch s dotykovou obrazovkou dostupný v bielej a čiernej fabre robí z regulátora EasyControl štýlový doplnok každého domova. Regulátor EasyControl vás presvedči nielen atraktívnym dizajnom, ale aj schopnosťou šetriť energiu a náklady na vykurovanie.

Jednoducho pohodlne
EasyControl zaregistruje keď ste doma a automaticky prispôsobuje vykurovanie vašej každodennej činnosti. Bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek. Týmto spôsobom je kúrenie zapnuté len vtedy, keď ho skutočne potrebujete. Úspora energie môže byť taká jednoduchá!

Jednoducho ideálne riešenie
Regulátor EasyControl urobí váš vykurovací systém inteligentným, aj v prípade ak ide o staršie systém. Jednoducho nainštalujet EasyControl a vychutnajte si výhody, ktoré ponúka.

Jednoducho individuálne ovládanie miestností
21 °C v obývacej izbe, 24 °C v kúpeľni a 18 °C v spálni – pomocou regulátora EasyControl ich môžete ovládať bez námahy. Jednoducho zadajte požadovanú teplotu pre každú miestnosť a to je všetko.

Control-Key K 20 RF (nie je súčasťou zostavy)
Zásuvný modul  (inštalácia do kotla) s elektrickým napájaním  pre bezdrôtovú komunikáciu medzi Easycontrol CT200 a kondenzačným kotlom Condens 2300i, príp. inteligentnými hlavicami Bosch

Dodatočné parametre

Kategória: KOTLOVÉ ZOSTAVY
Hmotnosť: 45 kg
Farba kotla: biela
Príprava vody: prietokovým ohrevom
Regulácia: inteligentná
Trieda energetickej účinnosti kotla: A
Typ kotla: plynový kondenzačný prietokový
Výkon kotla: 22/25
Hĺbka kotla: 300 mm
Šírka kotla: 400 mm
Výška kotla: 713 mm
Výška kotla netto: 36 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: