Bupi

Webová stránka značky: Bupi

Dotyk prírody pre Vaše bábätko
Prírodné zložky v kozmetike Bupi BABY sú pre pokožku Vášho bábätka také prirodzené a príjemné, ako Váš nežný dotyk.

Každá mama chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Vo svete plnom lákavých obalov, farieb a vôní je ľahké podľahnúť niečomu neoverenému, či plnému chemických látok. Prečo je také dôležité dbať na výber kozmetiky vhodnej pre našich najmenších?

Pokožka slúži človeku ako ochranný štít. Množstvo vonkajších i vnútorných vplyvov sa môže podieľať na jej podráždení, dokonca môžu spôsobiť až jej trvalé poškodenie v dospelosti človeka.

Vybrať kozmetiku pre Vaše dieťatko, ktorá obsahuje len zdraviu prospešné látky a neobsahuje škodlivé látky je preto veľmi dôležité. Dôkladná starostlivosť a používanie vhodných kozmetických a pracích prostriedkov sú alfou a omegou zdravej pokožky dieťatka.

Zorientovať sa v tom, čo nemá kozmetika obsahovať, a ak určité látky obsahuje – čo spôsobujú, môže byť náročné. Pri hľadaní vhodnej značky sa preto zamerajte na to, aké látky boli použité pri výrobe kozmetických produktov, pre ktoré sa rozhodujete.

Čo by kozmetika pre vaše dieťatko rozhodne nemala obsahovať?
Kozmetika (zložky, ktoré môžu škodiť zdraviu aj životnému prostrediu):

- Parabény
- Parafinické uhľovodíky
- Syntetické farbivá

Pracie prostriedky tzv. Detergenty (zložky pracích prostriedkov, ktoré môžu škodiť zdraviu aj životnému prostrediu):

- Bielidlá
- Fosfáty

Žiadnej matke nie je ľahostajné zdravie jej dieťatka a to, ako pristupuje k životnému prostrediu. Dôkladne vyberajte produkty, ktoré použijete pri starostlivosti o vašich najmenších.

Jemná detská pokožka potrebuje jemnú starostlivosť. BUPI to vie, a preto žiadny z našich produktov neobsahuje vyššie uvedené látky škodiace životnému prostrediu či organizmu Vášho dieťatka.

1 položiek celkom
BupiSampon500ml
€4,75

Detský šampón na vlásky s hydratačným lanolínom je určený na šetrné umývanie jemných detských vláskov.

Kód: 20566821

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom