Mediheal

Webová stránka značky: Mediheal

Značka MEDIHEAL - špecialista na kozmetické masky. Od roku 2007 ju vytvorili vedci v oblasti dermatológie a kozmetológie v Soule.
Výskumné a vývojové oddelenie MEDIHEAL pre vás vyvíja najefektívnejšiu kórejskú starostlivosť - ošetrenia v maskách, založené na riešeniach inšpirovaných estetickou medicínou. Moderné receptúry a listy sú vyrábané na základe najnovších vedeckých úspechov. To všetko preto, aby ste dosiahli ten najlepší efekt starostlivosti o pleť.

MEDIHEAL je značka č. 1 v Kórei.
Každú sekundu sa v Kórei predá 5 masiek Mediheal! (Copyright © Worldpanel ™, Kantar 2018).

Prečo sú masky MEDIHEAL najlepšie?
Kozmetické masky sú najrýchlejšou a najúčinnejšou neinvazívnou starostlivosťou o pleť. Spojenie technológie s bohatstvom moderných ingrediencií a jedinečných obliečok je zárukou efektívnej prevádzky. Takú rozmanitosť obliečok nezažijete u žiadnej inej značky, ktorá ponúka obliečky. Úroveň nasýtenia aktívnymi zložkami je vyššia ako u väčšiny masiek dostupných na trhu. MEDIHEAL perfektne sedí na tvári a neopadáva, ani keď sa v nich pohybujete. Pravidelným používaním dosiahnete efekt ošetrenia v kozmetickom salóne.

1 položiek celkom
medientalsoda
€3,50

Mediheal Mogongtox Soda Bubble detoxikačná maska 18 ml

Kód: 61556835

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie