CURAPROX

Webová stránka značky: CURAPROX

CURAPROX
Švajčiarská značka Curaprox patrí medzi popredných výrobcov produktov určených pre komplexnú dentálnu starostlivosť. Svoju priazeň si našla aj medzi mnohými slovenskými zákazníkmi, zubné kefky Curaprox patria medzi najpredávanejšie a tešia sa obľube nielen u dospelých, ale aj u najmenších detí. Sortiment značky Curaprox je naozaj bohatý - okrem kvalitných zubných kefiek v rôznom dizajne, v portfóliu značky Curaprox nájdete zubné pasty, medzizubné kefky, ústne vody, škrabky na jazyk a hrýzatka. Zistite viac

Kvalitná kefka na zuby je rozumná investícia
Nechce sa vám počas každej návštevy zubára platiť horibilné sumy za ošetrenie? Potom radšej investujte do prevencie. Základom kvalitnej starostlivosti o zuby a ďasná je správna zubná kefka. Aj v našej internetovej lekárni si môžete vybrať klasickú zubnú kefku Curaprox presne podľa vašich potrieb v rôznych farebných, veselých a zaujímavých edíciách. Zubné kefky Curaprox sa vyznačujú veľkým počtom jemných štetiniek, na rozdiel od bežných kefiek sa na ich výrobu namiesto nylonových vlákien používajú špeciálne CUREN ® vlákna, ktoré sú veľmi jemné, mäkké a preto tak šetrné k vašim zubom a ďasnám.

Švajčiarske kefky Curaprox ponúkajú vo svojej základnej rade 3 kategórie podľa tvrdosti čistiacich vlákien. Citlivým zubom je určený typ Ultra soft CS 5460 s najmäkšími vláknami. Ďalším stupňom sú kefky s označením Super soft CS 3960 a pre milovníkov tvrdších kefiek sú určené kefky s označením Soft CS 1560.

V portfóliu značky Curaprox nájdete aj detské zubné kefky, určené pre špeciálnu starostlivosť o detský chrup najmenších (CURAPROX Baby) a pre deti od 4 rokov (CURAPROX Kids).

Cestovné sady Curaprox Travel obsahujú všetko pre kvalitnú ústnu hygienu. Skladacia kefka Curaprox s veľmi jemnými a hustými vláknami, cestovné balenie bieliacej zubnej pasty Curaprox Be You, dve medzizubné kefky a držiak na medzizubné kefky. To všetko v praktickej plastovej škatuľke, ktorá vám na cestách nezaberie miesto v batožine.

Curaprox - komplexná zubná starostlivosť zo Švajčiarska
K dokonale čistému chrupu vám jedna kefka stačiť nebude. V každých ústach sa nájdu horšie prístupné miesta, ktoré pomôžu vyčistiť jednozväzkové kefky. Pri čistení nezabúdajte ani na medzizubné priestory, kde sa často tvoria kazy v dôsledku nedostatočnej zubnej hygieny. U nás nájdete širokú ponuku Curaprox interdental -medzizubných kefiek rôznych veĺkostí. Sú super jemné, extra dlhé, ultra. Sú vhodné na prirodzené zuby, na implantáty, na korunky, na mostíky, po operácii, do najužších priestorov, aj do do väčších medzizubných medzierok.So správnym výberom veľkosti medzizubnej kefky Vám určite poradí dentálna hygienička, ktorá Vás naučí aj správnu techniku čistenia zubov a medzizubných priestorov a pomôže Vám vybrať správnu veľkosť medzizubnej kefky.

Každodenú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu môžete podčiarknúť použitím škrabky na jazyk a ústnej vody, ktorá je poskytuje ochranu pred zubnými kazmi, gingivitídou a parodontitídou.

Zubná pasta BE YOU - prekvapí nielen rozmanitosťou chutí
Curaprox zubná pasta BE YOU je dokonalým pomocníkom k prírodnému bieleniu zubov. Vďaka enzýmu glukózová oxidáza, ktorý premieňa cukor na kyslík, dochádza k zosvetleniu, tým sa prinavracia a udržiava ich prirodzenú belosť. Navyše obsahuje hydroxylapatit, ktorý vypĺňa mikroskopické trhlinky a tak zabraňuje zachytávaniu zubného povlaku. Zároveň spevňuje sklovinu, ktorá je tak odolnejšia voči zubným kazom. Namiesto chemikálii a agresívneho penidla SLS obsahuje bylinné a rastlinné výťažky, ktorých antibakteriálne účinky udržujú vaše zuby a ďasná zdravé. Okrem originálnych príchutí (broskyňa, jablko a aloe vera. grapefruit a citrusový bergamot, černice a sladké drievko alebo červený melón) vás poteší aj sviežosť vďaka špeciálnym mentolovým perličkám, ktoré sa uvoľnujú postupne.

Okrem zubných pást s ovocnými príchuťami v portfóliu Curaprox nájdete aj ďalšie kvalitné zubné pasty, ktoré zuby nielen vybielia (CURAPROX Black is White zubná pasta), ale pôsobia proti vzniku zubných kazov, posilňuje prirodzený obranný systém v ústach a znižuje tvorbu áft (CURAPROX Enzycal).

Vsaďte na overenú kvalitu a vyberte si zo širokej ponuky Curaprox kompletnú výbavu pre dokonalú ústnu hygienu.

1 položiek celkom
modrá
€8,50

Curaprox sada ústnej hygieny – obsahuje zubnú kefku CS 5460 Ultrasoft v skladacej verzii, pastu na zuby BE YOU 10ml, dve medzizubné kefky a držiak s krytkou na medzizubné kefky.

Kód: 20679897-M

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom