Eveline Cosmetics

Webová stránka značky: Eveline Cosmetics
O nás

,,Čas nevrátiš, ale zastaviť ho môžeš..."

EVELINE Cosmetics je jednou z najväčších kozmetických firiem v Poľsku, ktorá má zastúpenie vo vyše 70 krajinách sveta. Od roku 1983 vyrába luxusné kozmetické prípravky podľa technológie Dr.Taylor Ltd,England a prináša na trh kvalitné, cenovo dostupné produkty.

Na prvom mieste je spokojný zákazník. S odbornými znalosťami a za použitia najmodernejších technológií je možné flexibilne reagovať na jeho potreby a zabezpečiť účinnú starostlivosť o náročnú pleť. Pri práci sa firma EVELINE Cosmetics vždy drží dvoch základných hodnôt: KVALITA a INOVÁCIE.

Eveline Cosmetics získava každoročne mnoho ocenení a vyznamenaní v oblasti kozmetiky.

Všetky výrobky sú dermatologicky testované a nie sú testované na zvieratách.

 

 

O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá sa Vám už od roku 2010 snaží prinášať len tie najlepšie fajnovosti tejto značky. Produkty pre Vás osobne testujeme a sami skúšame. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom. My sme sa k tejto značke dostali náhodou raz na jednom trhovisku a veľmi nás oslovila účinkom a svojim skvelým pomerom kvalita/cena, a preto nás veľmi teší, keď si aj vy v našej ponuke nájdete ten svoj "naj" produkt :-)

5 položiek celkom
evelinetotal
€4,10

Eveline Cosmetics Spa Nail Total Action 8in1 12 ml - hypoalergénny intenzívny kondicionér na nechty

Kód: 130130
EvelineColagenMask
€1,40

Maska zníži viditeľnosť vrások a liniek, vyhladí pleť a zlepší jej pevnosť. Receptúra ​​dokonale vyživuje a hydratuje zrelú a unavenú pleť.

Kód: 268954
EvelinePeptideMaska
€1,40

Eveline Face Therapy Peptide Ampoule regeneračná a omladzujúca maska 8ml

Kód: 268957
EvelineRetinolMaska
€1,40

Pleťová maska Eveline Cosmetics Face Therapy Retinol vám skvele obohatí rutinnú starostlivosť – pleť bude rozmaznávať a poskytne jej intenzívnu starostlivosť, ktorá prinesie...

Kód: 268955
EvelineVitaminCMaska
€1,40

Profesionálna krémovo - gélová maska ​​Face Therapy Professional je určená na starostlivosť o mdlú, unavenú pleť s nejednotnou farbou.

Kód: 274070

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom