Somat All in 1 Extra tablety do umývačky riadu 76 Tabs

Kód: 20666545
€14,50 €0,19 / 1 ks
Skladom

SOMAT All in 1 Extra Tablety do umývačky riadu 76 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Silný čistiaci účinok: Somat All in 1 Extra tablety do umývačky odstraňujú aj tie najodolnejšie zaschnuté škvrny a zanechávajú váš riad vždy žiarivo čistý a lesklý, Bez predmáčania: Somat čistiace tablety do umývačky odstraňujú aj odolné zvyšky jedla alebo mastnotu, Žiadne zvyšky: Somat All in 1 Extra tablety do umývačky zanechávajú všetky vaše taniere, príbory a poháre žiarivo lesklé. Nemusíte sa báť zvyškov!, Na všetok riad: Tablety možno bezpečne použiť na všetok riad, poháre, fľaše, hrnčeky, príbory, hrnce a panvice vhodné do umývačky. V rovnakej umývacej várke môžu byť aj dojčenské fľaše a riad, Proti zaschnutým škvrnám - 76 tabliet

Zloženie
5-15% bieliace činidlo na báze kyslíka, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiónové tenzidy, Enzýmy, Parfum (benzyl alcohol, limonene) 

Návod na použitie
1 tableta na každý druh nečistoty. Somat All in 1 Extra tablety účinkujú bez pridania soli a oplachovača až do tvrdosti vody 21°dH, aj keď kontrolka vašej umývačky ukazuje na chýbajúcu soľ alebo oplachovač (údaje o tvrdosti vody žiadajte u dodávateľa vody). Ak máte vodu tvrdšiu ako 21°dH alebo ak na riade alebo v umývačke riadu vidíte stopy vodného kameňa, mali by ste pridať soľ / alebo nevyhnutné množstvo oplachovača. Jednoduché použitie: Vložte nevybalenú tabletu (fólia je rozpustná vo vode) do časti dávkovača umývacieho prostriedku. Nevkladajte do koša na príbory alebo do dávkovača soli. Dôležité: Somat All in 1 Extra vykazuje účinné výsledky umývania aj keď svieti kontrolka leštidla alebo soli. V oboch prípadoch je funkcia oplachovania aj zmäkčovania vody stále zachovaná. Dodatočné použitie leštidla a / alebo soli do umývačky je tiež vždy možné.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie:76 x 18,2 g = 1383,2 g e.

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Tablety pre automatické umývanie riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.383 kg
Šírka: 25 cm
Dĺžka: 10 cm
Výška: 29 cm
Váha: 1,383 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.