Somat All in 1 Extra tablety do umývačky riadu 76 Tabs

Kód: 20666545
Tip
Značka: Somat
€11,45 €0,15 / 1 ks
Skladom

SOMAT All in 1 Extra Tablety do umývačky riadu 76 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
Silný čistiaci účinok: Somat All in 1 Extra tablety do umývačky odstraňujú aj tie najodolnejšie zaschnuté škvrny a zanechávajú váš riad vždy žiarivo čistý a lesklý, Bez predmáčania: Somat čistiace tablety do umývačky odstraňujú aj odolné zvyšky jedla alebo mastnotu, Žiadne zvyšky: Somat All in 1 Extra tablety do umývačky zanechávajú všetky vaše taniere, príbory a poháre žiarivo lesklé. Nemusíte sa báť zvyškov!, Na všetok riad: Tablety možno bezpečne použiť na všetok riad, poháre, fľaše, hrnčeky, príbory, hrnce a panvice vhodné do umývačky. V rovnakej umývacej várke môžu byť aj dojčenské fľaše a riad, Proti zaschnutým škvrnám - 76 tabliet

Zloženie
5-15% bieliace činidlo na báze kyslíka, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiónové tenzidy, Enzýmy, Parfum (benzyl alcohol, limonene) 

Návod na použitie
1 tableta na každý druh nečistoty. Somat All in 1 Extra tablety účinkujú bez pridania soli a oplachovača až do tvrdosti vody 21°dH, aj keď kontrolka vašej umývačky ukazuje na chýbajúcu soľ alebo oplachovač (údaje o tvrdosti vody žiadajte u dodávateľa vody). Ak máte vodu tvrdšiu ako 21°dH alebo ak na riade alebo v umývačke riadu vidíte stopy vodného kameňa, mali by ste pridať soľ / alebo nevyhnutné množstvo oplachovača. Jednoduché použitie: Vložte nevybalenú tabletu (fólia je rozpustná vo vode) do časti dávkovača umývacieho prostriedku. Nevkladajte do koša na príbory alebo do dávkovača soli. Dôležité: Somat All in 1 Extra vykazuje účinné výsledky umývania aj keď svieti kontrolka leštidla alebo soli. V oboch prípadoch je funkcia oplachovania aj zmäkčovania vody stále zachovaná. Dodatočné použitie leštidla a / alebo soli do umývačky je tiež vždy možné.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie:76 x 18,2 g = 1383,2 g e.

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Tablety pre automatické umývanie riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.383 kg
Šírka: 25 cm
Dĺžka: 10 cm
Výška: 29 cm
Váha: 1,383 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie