Bros

Webová stránka značky: Bros

BROS

O značke
 

Všetko, čo potrebujete na ochranu seba a svojho okolia pred otravnými škodcami. Široká škála produktov na ničenie hmyzu a iných škodcov doma a na záhrade. Zahŕňa tiež repelenty, ktoré chránia ľudí pred uhryznutím komármi, kliešťami a čiernymi muškami a prostriedky na ochranu rastlín proti burinám, škodcom a hubovým chorobám. Produkty Bros sú na trhu už viac ako 20 rokov a tešia sa dôvere zákazníkov v Poľsku aj v zahraničí. Vytvára ich tím špičkových špecialistov, ktorí sa starajú o vhodnú účinnosť a pohodlie pri používaní. Väčšina z nich (všetky repelenty a biocídne výrobky) je dodatočne testovaná a schválená Štátnym úradom pre registráciu liečiv a biocídnych výrobkov, čo je ďalšou zárukou ich vynikajúcej kvality.

 
Biocídy

Účinne odstraňujú škodcov pomocou chemických metód. Pomáhajú sa ich zbaviť z domu (ovocné mušky, mory, šváby, pavúky) a zo záhrady (komáre, mravce, myši). Niektoré z nich, označené ako BROS Green Power, sú založené na účinných látkach rastlinného pôvodu.

Repelenty

Používajú sa na odpudzovanie nepríjemných škodcov od ľudí (komáre, čierne muchy, kliešte) a ich okolia (krtkovia, psy, mačky, kuny). Repelenty osobnej ochrany sa dodávajú v rôznych formách, ako je sprej, tekutina alebo roll-on.

Upokojujúce výrobky

Pomáhajú znižovať závažné účinky uhryznutia hmyzom a žihľavy. Upokojujú pocit svrbenia, majú chladivý a upokojujúci účinok a navyše sa starajú o pokožku.

Prípravky na ochranu rastlín

Účinne chránia rastliny pred poškodením škodcami (slimáky, vošky, roztoče, Colorado chrobáky) a plesňovými chorobami. Okrem toho pomáhajú kontrolovať burinu prítomnú v plodinách. Alternatívou k nim sú prípravky z rady BROS Naturally, ktoré fungujú fyzikálne, nie chemicky.

 

Žiadne produkty značky Bros sa nenašli...