Perwoll

Webová stránka značky: Perwoll

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

5 položiek celkom
PerwollBlackCaps28pd
€8,40

Kapsuly na pranie univerzálne, na čiernu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní a s avivážou, 28ks

Kód: 255936
PerwollColor28PD
€8,40

Perwoll Renew & Care Color pracie kapsule 28PD - pracie kapsuly Perwoll Renew & Care CAPS - tá najlepšia starostlivosť o vaše obľúbené odevy pohodlným spôsobom....

Kód: 255937
PerwollColor
€9

Perwoll špeciálny prací gél Renew & Repair Color 60 praní 3600 ml

Kód: 216245
PerwolColor62PD
€9,50

Perwoll špeciálny prací gél Renew & Repair Color 62 praní 3720 ml

Kód: 255920
PerwollWhite62PD
€9,50

Perwoll špeciálny prací gél Renew & Repair White 62 praní 3720 ml Zosivenie ani strata tvaru nemajú proti praciemu gélu Perwoll žiadnu šancu.

Kód: 255931W

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom