Fresh

Webová stránka značky: Fresh

Naša spoločnosť je slovenskou spoločnosťou bez zahraničného kapitálu. Zaoberáme sa dovozom, distribúciou a vývozom sortimentu drogérie, kozmetiky a potravín. Pri svojej práci využívame dlhoročné skúsenosti z obchodnej činnosti v daných komoditách a sme spoľahlivým obchodným partnerom významných obchodných sietí (COOP Jednota Slovensko, Kaufland, CBA, Labaš, P.K. Solvent, Tevos Drogérie) ako aj rady veľkoobchodov zaoberajúcich sa predmetnými komoditami.

Distribúciu realizujeme centrálne zo skladu v Lučenci a pokrývame celé územie Slovenskej republiky.

Aktívne pracujeme s viac ako 1000 položkami drogérie, kozmetiky a potravín, z čoho významný podiel tvoria položky našich vlastných značiek, ktoré máme chránené ochrannými známkami ( Power plus, Power, Natura line, Pona Swingy fresh). Tieto pre nás produkujú renomovaní výrobcovia v zahraničí.

Stabilizovaný kolektív obchodných, skladových, administratívnych pracovníkov, sieť obchodných zástupcov ako aj stabilné a korektné vzťahy so zahraničnými výrobcami sú predpokladom pre ďalší rast našej spoločnosti a pre čoraz lepšie uspokojovanie potrieb našich zákazníkov.

Dobré meno spoľahlivého a seriózneho obchodného partnera je jedným z našich hlavných cieľov.

Žiadne produkty značky Fresh sa nenašli...