Fresh

Webová stránka značky: Fresh

Naša spoločnosť je slovenskou spoločnosťou bez zahraničného kapitálu. Zaoberáme sa dovozom, distribúciou a vývozom sortimentu drogérie, kozmetiky a potravín. Pri svojej práci využívame dlhoročné skúsenosti z obchodnej činnosti v daných komoditách a sme spoľahlivým obchodným partnerom významných obchodných sietí (COOP Jednota Slovensko, Kaufland, CBA, Labaš, P.K. Solvent, Tevos Drogérie) ako aj rady veľkoobchodov zaoberajúcich sa predmetnými komoditami.

Distribúciu realizujeme centrálne zo skladu v Lučenci a pokrývame celé územie Slovenskej republiky.

Aktívne pracujeme s viac ako 1000 položkami drogérie, kozmetiky a potravín, z čoho významný podiel tvoria položky našich vlastných značiek, ktoré máme chránené ochrannými známkami ( Power plus, Power, Natura line, Pona Swingy fresh). Tieto pre nás produkujú renomovaní výrobcovia v zahraničí.

Stabilizovaný kolektív obchodných, skladových, administratívnych pracovníkov, sieť obchodných zástupcov ako aj stabilné a korektné vzťahy so zahraničnými výrobcami sú predpokladom pre ďalší rast našej spoločnosti a pre čoraz lepšie uspokojovanie potrieb našich zákazníkov.

Dobré meno spoľahlivého a seriózneho obchodného partnera je jedným z našich hlavných cieľov.

3 položiek celkom
freshaqua
€1

Fresh vlhčené obrúsky Aqua World 15 ks v balení

Kód: 105123-D
freshdeo
€1

Fresh vlhčené obrúsky Deo 15 ks v balení

Kód: 103375
freshkamilka
€1

Fresh vlhčené obrúsky Kamilka 15 ks v balení

Kód: 105031

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie