TrueLife

Webová stránka značky: TrueLife
 
 TrueLife vám prináša produkty z oblasti starostlivosti o zdravie uľahčujúce každodenný život. Našim hlavným cieľom je pokojný spánok a zdravie všetkých členov rodiny. K tomu využívame najmodernejšie technológie a všetky naše produkty dlhodobo a zároveň starostlivo testujeme. Produkty TrueLife sa stanú neoddeliteľnou súčasťou vášho domova.
 

TrueLife vám prináša produkty z ponuky zdravotnej starostlivosti, starostlivosti o zuby a starostlivosti o deti. Ponuka zahŕňa teplomery, tlakomer, zubné kefky, ústne sprchy, detské monitory, odsávačky materského mlieka a mnoho ďalších produktov.

Ako sa starať o zuby?

Základom ústnej hygieny je pravidelné a správne čistenie zubov a medzizubných priestorov, pravidelná návšteva zubára a zubného hygienika.

Cieľom ústnej hygieny je odstrániť zvyšky povlaku a potravín zo zubov a medzizubných priestorov. Tým sa zabráni škodlivému účinku baktérií a naše zuby a ďasná budú zdravé.

Vedeli ste, že zlá dentálna hygiena vedie k zubnému kazu a ochoreniu ďasien?

Hlavnou pomocou pri starostlivosti o ústa je zubná kefka. Pri výbere by sme mali vziať do úvahy veľkosť hlavy, jemnosť vlákien a ich hustotu. Niektorí ľudia uprednostňujú klasickú manuálnu zubnú kefku, ale čoraz viac z nás má rád elektrické zubné kefky. Môžete si vybrať medzi rotačným, zvukovým a oscilačnými.

Samotné čistenie zubov však nestačí, pozornosť sa musí upriamiť aj o ďasná a medzizubné priestory. Skvelými pomocníkmi sú zubná niť a medzizubná kefka, oceníte aj ústnu sprchu, ktorá zlepší prekrvenie ďasien a odstráni baktérie aj z najhorších dostupných miest.

Vedeli ste, že používanie ústnej sprchy je nielen zdravé, ale aj príjemné? Prúd mikrokvapiek jemne masíruje ďasná, bojuje proti ustupujúcimi ďasnám, čo vedie k jasnejším a zdravším ústam.

Prečo si starostlivosť o deti neuľahčiť?

Matky nie sú otrokmi svojich potomkov. Prečo by s nimi mali sedieť bez prestávky, bez možnosti ísť na záchod, len aby ich mali neustále pod dohľadom? Starostlivosť o deti je radosť aj starosť, prečo to trochu neuľahčiť?

Jedným z nepostrádateľných pomocníkov v starostlivosti o dieťa je detský monitor. Nemusíte byť v jednej miestnosti s dieťaťom a napriek tomu viete, či spí, prebúdza sa, plače alebo sa smeje.

Na trhu sú tri typy detských monitorov:

  • Medzi najobľúbenejšie patria audio detské monitory, ktoré prenášajú len zvuk. Dôvodom je nenáročná obsluha a cenová dostupnosť.
  • Video detského monitora ocenia najmä náročnejší rodičia, ktorí nechcú len počuť svoje dieťa, chcú ho tiež vidieť.
  • Vďaka detskej kamere s monitorom dychu v jednom môžete nielen sledovať a počúvať svoje dieťa, ale budete mať aj prehľad o tom, či dýcha správne.
1 položiek celkom
SonickaKefkaNahradna2
€7,30

Náhradné hlavice TrueLife SonicBrush Compact Standard Duo Pack

Kód: 253526

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom