Bel

Webová stránka značky: Bel

V Slovenskej republike bola spoločnosť založená ako HARTMANN – RICO spol. s r. o. v roku 1993. Značka HARTMANN sa postupne stala na Slovensku najznámejšou značkou zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov a toto prvenstvo si drží dlhodobo.

V HARTMANN-e sa spoločne neustále usilujeme o to, aby sme svojim zákazníkom mohli vždy ponúknuť o niečo lepšie riešenie. Či už ide o nemocnice, ambulancie, domovy pre seniorov, agentúry domácej starostlivosti a ďalších poskytovateľov zdravotníckych a sociálnych služieb, či o bežných spotrebiteľov, ktorí sa spoliehajú na značku HARTMANN pri každodennej starostlivosti o svoje zdravie alebo zdravie svojich blízkych. Naše portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, ľahké použitie a vysoká efektivita.

Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu, ktorú robíme, zaberáme v Slovenskej republike pozíciu popredného distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov.

1 položiek celkom
BelOdlicTampony
€1,35 –22 %
€1,05

Kozmetické tampóny okrúhle s mikrovláknom sú určené pre obzvlášť dôkladné a jemné očistenie pokožky. Balenie: 1x70

Kód: 20018955-X

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom