Finish

Webová stránka značky: Finish

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.

4 položiek celkom
finishgel650
€4,50

Finish All in 1 Max Shine & Protect gél do umývačky riadu 650ml

Kód: 89556
finishodorstop
€3,10

Finish Odor Stop Easy Clip osviežovač do umývačky riadu Osviežte svoju umývačku riadu príjemnou a čistou vôňou so systémom neutralizácie zápachu.

Kód: 161988
finishosviezovac
€3,10

Finish Osviežovač do umývačky riadu citrón a limeta Osviežte svoju umývačku riadu príjemnou a čistou vôňou citrónu a limetky!

Kód: 158566
FinishQuantum
€18,91

Tablety majú označenie All in One, zaistia skvele umytý riad a navyše je v nich obsiahnutá umývacia soľ a leštidlo.

Kód: 252067

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom