Coccolino Care Color prací gél 1,8 l 45 PD

Kód: 247852
€7,80 €0,17 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care gél Color - tekutý prací prípravok 45 PD 1,8 l na farebné oblečenie

Detailné informácie

Podrobný popis


Zloženie
5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, fosfonáty, parfum, polykarboxyláty, optické zosvetľovače, enzýmy, citronellol, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Pôvod
Vyrobené v EÚ

Príprava a použitie
Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Na vlnu, hodváb a kašmír použite náš prípravok Coccolino Care Vlna a hodváb. Pre optimálnu starostlivosť o Vaše oblečenie a ešte voňavejší zážitok skombinujte s avivážami značky Coccolino!
Nepoužívajte na hodváb a vlnu.


Dávkovanie viď obal.

Recyklovanie 
Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu

Balenie: 1,8L = 45 PD

 

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Coccolino Care Biele oblečenie
TEKUTÝ PRACÍ PRÍPRAVOK
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón, 2-oktyl-2H-izotiazol-3-ón. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 1.958 kg
Šírka: 17,4 cm
Dĺžka: 7,5 cm
Výška: 33,5 cm
Váha: 1,958 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie