Lovela Baby gélové kapsuly na pranie 23 ks

Kód: 20713645
€7,99 €0,35 / 1 ks
Skladom

Lovela gélové kapsule obsahujú tekutý prací prostriedok so špeciálnym zložením určený pre deti už od narodenia a pre osoby s extra citlivou pokožkou a trpiaci alergiami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkty na pranie značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života. Oceňujú ich však aj ľudia, ktorí vďaka svojej citlivej pokožke bojujú s alergiou alebo ktorí problémom spojeným s alergiou chcú predchádzať. Hypoalergénne zloženie pracích prostriedkov Lovela zaručuje, že k podráždeniu citlivej pokožky nedochádza. Túto vlastnosť ocenia nielen vysoko senzitívni jedinci, ale predovšetkým mamičky, ktoré pre svoje bábätká chcú len to najlepšie.

Vlastnosti
0+ od prvého dňa života, Klinicky testované, Hypoalergénny, tj. so zníženým alergénnym potenciálom

Zloženie
15 % alebo viac, ale menej ako 30 % neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky, 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % mydlo, Menej ako 5 % fosfonáty, Benzisothiazolinone, Enzýmy, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Príprava a použitie
Odporúčané dávkovanie (pre všetky stupne tvrdosti vody, 4,5 kg náplne práčky): 1 kapsulu vložte do bubna práčky pred bielizňou.
Kapsulu nevkladajte priamo do šuplíka na prací prípravok. Používajte iba so suchými rukami. Po manipulácii si umyte ruky.

1 kapsula = 1 pranie***
*** Množstvo bielizne >5 kg: použite 2 kapsuly pri strednom znečistení a stredne tvrdej/tvrdej vode.

Balenie: 23 ks

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Lovela BABY gélové kapsuly na pranie. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždí kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Uchovávajte iba v pôvodnom balení. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. Nevyvolávajte zvracanie. Neprerážajte, nelámte, nerežte. Používajte suchými rukami. Ak dieťa vloží kapsulu do úst, hneď ju vyberte a nevyvolávajte zvracanie. Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. Vrecko riadne uzavrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.65 kg
Šírka: 24 cm
Dĺžka: 12 cm
Výška: 13cm
Váha: 0,65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie