Lovela Baby gélové kapsuly na pranie 23 ks

Kód: 20713645
€11,80 €0,51 / 1 ks
Skladom

Lovela gélové kapsule obsahujú tekutý prací prostriedok so špeciálnym zložením určený pre deti už od narodenia a pre osoby s extra citlivou pokožkou a trpiaci alergiami.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Produkty na pranie značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života. Oceňujú ich však aj ľudia, ktorí vďaka svojej citlivej pokožke bojujú s alergiou alebo ktorí problémom spojeným s alergiou chcú predchádzať. Hypoalergénne zloženie pracích prostriedkov Lovela zaručuje, že k podráždeniu citlivej pokožky nedochádza. Túto vlastnosť ocenia nielen vysoko senzitívni jedinci, ale predovšetkým mamičky, ktoré pre svoje bábätká chcú len to najlepšie.

Vlastnosti
0+ od prvého dňa života, Klinicky testované, Hypoalergénny, tj. so zníženým alergénnym potenciálom

Zloženie
15 % alebo viac, ale menej ako 30 % neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky, 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % mydlo, Menej ako 5 % fosfonáty, Benzisothiazolinone, Enzýmy, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Príprava a použitie
Odporúčané dávkovanie (pre všetky stupne tvrdosti vody, 4,5 kg náplne práčky): 1 kapsulu vložte do bubna práčky pred bielizňou.
Kapsulu nevkladajte priamo do šuplíka na prací prípravok. Používajte iba so suchými rukami. Po manipulácii si umyte ruky.

1 kapsula = 1 pranie***
*** Množstvo bielizne >5 kg: použite 2 kapsuly pri strednom znečistení a stredne tvrdej/tvrdej vode.

Balenie: 23 ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Lovela BABY gélové kapsuly na pranie. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždí kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Uchovávajte iba v pôvodnom balení. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. Nevyvolávajte zvracanie. Neprerážajte, nelámte, nerežte. Používajte suchými rukami. Ak dieťa vloží kapsulu do úst, hneď ju vyberte a nevyvolávajte zvracanie. Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. Vrecko riadne uzavrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.55 kg
Šírka: 24 cm
Dĺžka: 12 cm
Výška: 13cm
Váha: 0,55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: