Elmex Junior zubná pasta 2x75ml, 6 - 12 rokov

Kód: 252849
€4,80 €2,40 / 1 ks
Skladom

Elmex® Junior zubná pasta pre deti vo veku od 6 do 12 rokov,  2x75 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Prerezávajúce sa trvalé zuby si zaslúžia účinnú starostlivosť a ochranu v podobe zubnej pasty elmex Junior vhodnej pre deti vo veku od 6 do 12 rokov. Množstvo fluoridu obsiahnutého v zubnej paste je adekvátne prispôsobené veku. Chráni pred zubným kazom a vďaka príjemnej chuti si ho vaše deti obľúbia.

S aminfluoridom pre ochranu pred zubným kazom.
Množstvo fluoridov 1 400 ppm.
Osviežujúca chuť.
Remineralizuje zubnú sklovinu.
Starostlivo vybrané zložk.

 Zloženie
Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, CI 77891, Aroma, Saccharin, Limonene, Obsahuje olaflur (0,14% F¯).

Skladovanie a použitie
Pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby, aby sa minimalizovalo prehltnutie. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov, kontaktujte svojho zubného lekára alebo všeobecného lekára.

 Balenie: 2x75 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.225 kg
Šírka: 17,7 cm
Dĺžka: 3,3 cm
Výška: 3,9 cm
Váha: 0,225 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridu a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.