Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 2,9 l 32 PDL

Kód: 20682033
€7,99 €7,99 / 1 ks
Skladom

Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 32 dávok 2,9 l

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte gél na pranie, ktorý urobí vašu bielizeň čistou a poskytne jej perfektnú sviežosť? LOVELA Baby na farebnú bielizeň 2,9 l (32 praní) je špeciálne navrhnutý na detskú bielizeň. Perie šetrne, jeho použitie je bezpečné, vďaka tomu sa hodí na detskú bielizeň. Môžu s ním prať tiež alergici. Bol vyvinutý Na farebnú bielizeň. .

Vlastnosti
0+ od prvého dňa života, Klinicky testované, Hypoalergénny, t.j. so zníženým alergénnym potenciálom

Zloženie
5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, fosfonáty, parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Pokyny na pranie:
Tkaniny roztrieďte podľa sfarbenia a stupňa znečistenia. Pred praním opláchnite plienky studenou vodou. Silne znečistené plienky a odevy namočte pred praním na 30 minút do prípravku rozpusteného vo vode. Pri ručnom praní prípravok najskôr opatrne rozpustíte vo vode. Pri praní plienok a detskej bielizne zopakujte program oplachovanie. Riaďte sa pokynmi výrobcu odevov.

Odporúčané dávkovanie pre 4,5 kg náplne práčky viď obal.

Balenie: 32 ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor

Lovela BABY tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 3 kg
Šírka: 18,6 cm
Dĺžka: 9,3 cm
Výška: 35,3 cm
Váha: 3,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie