Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 2,9 l 32 PDL

Kód: 20682033
€12 €12 / 1 ks
Skladom

Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 32 dávok 2,9 l

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Hľadáte gél na pranie, ktorý urobí vašu bielizeň čistou a poskytne jej perfektnú sviežosť? LOVELA Baby na farebnú bielizeň 2,9 l (32 praní) je špeciálne navrhnutý na detskú bielizeň. Perie šetrne, jeho použitie je bezpečné, vďaka tomu sa hodí na detskú bielizeň. Môžu s ním prať tiež alergici. Bol vyvinutý Na farebnú bielizeň. .

Vlastnosti
0+ od prvého dňa života, Klinicky testované, Hypoalergénny, t.j. so zníženým alergénnym potenciálom

Zloženie
5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, fosfonáty, parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Pokyny na pranie:
Tkaniny roztrieďte podľa sfarbenia a stupňa znečistenia. Pred praním opláchnite plienky studenou vodou. Silne znečistené plienky a odevy namočte pred praním na 30 minút do prípravku rozpusteného vo vode. Pri ručnom praní prípravok najskôr opatrne rozpustíte vo vode. Pri praní plienok a detskej bielizne zopakujte program oplachovanie. Riaďte sa pokynmi výrobcu odevov.

Odporúčané dávkovanie pre 4,5 kg náplne práčky viď obal.

Balenie: 32 ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor

Lovela BABY tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 3 kg
Šírka: 18,6 cm
Dĺžka: 9,3 cm
Výška: 35,3 cm
Váha: 3,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: