Persil Power Caps Color Deep Clean 4x28 PD (112PD) pracie kapsule + DARČEK 28PD grátis + DRČEK 28PD Persil Power Caps Color kapsule grátis

Kód: 245358-AKCIA
€30 €0,27 / 1 ks
Skladom

PERSIL power caps 4x28PD ( AKCIA 4 + 1 zadarmo)

Tovar bude automaticky priradený do Vašej objednávky (ZADARMO Persil Power Caps Color Deep Clean 28PD 420g - pracie kapsule)

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Technológia Deep Clean: vysoko účinný prací prostriedok Persil preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Žiarivé farby: zloženie čistiaceho prostriedku Persil zabraňuje vyblednutiu a šednutiu farieb, aby zostali žiarivé aj po niekoľkých praniach, Perfektné odstránenie odolných škvŕn a žiarivé farby, Dlhotrvajúca sviežosť Persil, ktorú budete milovať

Kapsuly na pranie Persil Power Caps na farebnú bielizeň s technológiou Deep Clean obsahujú jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek, ktoré pôsobia proti odolným škvrnám. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najmenšie molekuly špiny pre dokonalý výsledok a žiarivo čisté oblečenie. Doprajte si dokonalú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť Persilu. Persil Power Caps na farebnú bielizeň sú účinné aj pri praní na nízke teploty, už od 20 ° C.

Power Caps: trojkomorové kapsuly na pranie Persil s vysoko účinným pracím prostriedkom, ktorý čistí do hĺbky, rozjasní farby a prevonia bielizeň až na 30 dní.

Zloženie
15-30% aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, 5-15% mydlo, <5% fosfonáty, Enzýmy, Parfum (geraniol, linalool)

Príprava a použitie
Jednoduché použitie: kapsulu jednoducho položte do bubna práčky ešte pred vložením bielizne. 1 kapsula = 1 prací cyklus;4,5kg prádla alebo veľmi znečistené prádlo použite 2 kapsule. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.Po vybratí kapsule balenie uzavrite. Neprepichujte, neroztrhávajte, nerežte. Používajte suchými rukami.

Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Skladovanie
Spotrebujte do 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplote +0°C až +35°C. Skladujte len v pôvodnej nádobe

Recyklovanie
Aby sme nezaťažovali životné prostredie, dodávame kapsuly v 100% recyklovanom balení **, Po použití obal vhoďte do triedeného odpadu, ** po odstránení papierového obalu, Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Dávkovanie viď obal.

Balenie: 0,420kg (28PD)

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Persil PowerCaps Color. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.5 kg
Šírka: 21cm
Dĺžka: 9 cm
Výška: 26,6 cm
Váha: 0,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.