Persil prací gél Deep Clean Freshness by Silan 63 praní

Kód: 274067
€16 €0,25 / 1 ks
Skladom

Persil prací gél Expert Freshness by Silan 60 praní

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Persil Freshness by Silan prací gél vám pomôže dosiahnuť dokonale čistú bielizeň s dlhotrvajúcou a sviežou vôňou Silanu. Gélový prací prostriedok je teraz vylepšený technológiou Deep Clean, ktorá zabezpečuje hĺbkové čistenie bielizne a hygienicky čerstvou práčkou, kde účinne odstraňuje nepríjemné pachy. Jedinečné zloženie pracuje hlboko vo vláknach oblečenia, aby odstránilo aj tie najodolnejšie škvrny a zároveň dodáva bielizni dlhotrvajúcu vôňu. Prací gél je účinný aj pri nízkych teplotách (20°C), čo môže ušetriť náklady na energiu. Persil's Freshness by Silan prací gél je šetrný aj k planéte, pretože obsahuje 92% biologicky odbúrateľných zložiek* a vyrába sa v 100% recyklovateľných obaloch.

Univerzálny prací gél
Hĺbkové čistenie bielizne
Odstránenie nepríjemných pachov v práčke
so sviežou a dlhotrvajúcou vôňou Silan
92% biologicky odbúrateľná zložka

Balenie:2,94kg (63PD)

Skladovanie:
Uchovávajte pri teplote od 5°C do 40°C.

Použitie:
Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Dávkovanie viď obal.

Zloženie:
5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, mydlo, fosfonáty, Enzýmy, Optické rozjasňovače, Parfumy (linalool, hexyl cinnamal), Konzervačné látky (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone)

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Prací prostriedok. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 2.94 kg
Šírka: 19,0 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 36,9 cm
Váha: 2,94 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.