Q-Power osviežovač do umývačky riadu 2v1

Kód: 130523
€1,68
Skladom

Q Power osviežovač do umývačky riadu 2v1 s vôňou citrónu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Prostriedok na odstránenie nepríjemného zápachu v umývačke s príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou citrónu, ktorá neostáva na riade. Pôsobí sústavne po dobu 60 umývaní.

Zloženie
Eucalyptol, Mentol, môže vyvolať alergickú reakciu pokožky (H317). Perfume (benzyl alkohol, limonene). Ľudia trpiaci citlivosťou na parfumy, by mali byť pri zaobchádzaní s týmto výrobkom opatrní. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú iné čistiace prípravky.

Dávkovanie
Pre aktiváciu opatrne odstráňte alumíniovú fóliu jej stiahnutím za jazýček. Neprepichujte. Zaveste osviežovač na vrchný kôš umývačky. Dajte pozor na to, aby rotujúca tryska umývačky nezasahovala osviežovač.

Krajina pôvodu
ČR

Balenie
6 ml

Bezpečnostné informácie
Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu (H317). Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobymi účinkami (H412). Uchvávajte mimo dosahu detí.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.017 kg
Šírka: 8 cm
Dĺžka: 1 cm
Výška: 15,6 cm
Váha: 0,017 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.