Somat Čistič umývačky riadu v tabletách 5 ks

Kód: 20692995
€6 €1,20 / 1 ks
Skladom

SOMAT DUO Machine Cleaner XXL, čistič umývačky riadu 5 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti

Somat Duo Čistič umývačky riadu v tabletkách: na čistenie vašej umývačky nie je potrebný žiadny ďalší umývací cyklus, Jeho účinné zloženie nielen hlboko odstraňuje mastnotu, zašednutosť, zápach a zabraňuje usadzovaniu nečistôt, ale tiež poskytuje extra silu proti vodnému kameňu, Jednoducho vložte tabletu na dno vašej naplnenej umývačky riadu, než ju zapnete na požadovaný umývací cyklus, Používajte raz za mesiac k pravidelnej údržbe umývačky, Somat Duo Čistič umývačky riadu v tabletách pomáha udržiavať výkon umývačky na najlepšej úrovni, Somat Čistič umývačky riadu v tabletách hlboko odstraňuje mastnotu, zápach a nečistoty a poskytuje extra silu proti vodnému kameňu, Pre kompletnú starostlivosť o umývačku odporúčame raz za 3 mesiace použiť Somat Intenzívny čistič umývačky riadu

Zloženie
5 - 15 % neiónové tenzidy, < 5 % polykarboxyláty, fosfonáty, Parfum (limonene)

Použitie:
1. Naplňte umývačku riadu ako zvyčajne.
2. Nadávkujte umývací prostriedok.
3. Pridajte 1 tabletu Somat Duo Machine Cleaner na dno naplnenej umývačky riadu.
4. Spustite program umývania riadu podľa Vášho výberu.

Nepoužívať spolu so strieborným príborom.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Poriadne uzavrite obal. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 5ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Starostlivosť o umývačku riadu. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.125 kg
Šírka: 14,3 cm
Dĺžka: 3,2 cm
Výška: 22 cm
Váha: 0,125 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.