Ariel All in 1 Pods Extra Clean Power gélové kapsule na pranie 30 ks

Kód: 245243
€13,50 €0,45 / 1 ks
Skladom

Ariel All in 1 Pods Extra Clean Power gélové kapsule univerzálny na pranie 30 kusov 816 g

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré dokážu vaše oblečenie perfektne vyčistiť a osviežiť? ARIEL Extra Clean 30 ks sú ideálne ako univerzálny prostriedok. S týmito pracími kapsulami vyperiete prakticky čokoľvek, pretože obsahujú účinné zložky na všetky materiály bielizne. Kapsuly na pranie ARIEL sú navrhnuté na bežnú údržbu. Tieto gélové kapsuly na pranie sa hodia Na farebnú bielizeň, Na bielu bielizeň a Na čiernu bielizeň. 

Dokonalé výsledky prania a dlhotrvajúco sýte farby bielizne! Gélové pracie kapsuly od značky Ariel All in 1 Power + Extra Clean Power vďaka viackomorovému dizajnu oddeľujú tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a rozjasnenie vašej bielizne. Koncentrované účinné látky s extra silou na odstraňovanie škvŕn pre vyššiu úroveň hygieny zaistia perfektný výsledok prania už pri teplote 20 °C. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Power + Extra Clean Power sa ľahko dávkujú a nezanechávajú zvyšky na vypranej bielizni. Pre dlhotrvajúcu čistotu bielizne a sýte farby ako nové!

Vlastnosti:
Ide o kapsuly na pranie na všetky farby
Navrhnuté na bežnú údržbu bielizne
Gélové kapsuly na pranie ARIEL sa hodia: Na farebnú bielizeň, Na bielu bielizeň a Na čiernu bielizeň.

Balenie:
30 ks kapsúl

Váha:
816 g

Zloženie:
>30% Aniónové Povrchovo Aktívne Látky, 5-15% Mydlo, <5% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, Fosfonáty, Enzýmy, Optické Zosvetľovače, Parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie

Upozornenie
Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PRI POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate; MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje alpha-Isomethyl ionone, isoeugenol, hexyl salicylate. Môže vyvolať alergickú reakciu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.85 kg
Šírka: 26 cm
Dĺžka: 12 cm
Výška: 12 cm
Váha: 0,85 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty P&G sa preslávili tým, že predstavovali kombináciu "toho, čo je potreba" s "tým, čo je možné" - vďaka čomu po viac ako 181 rokoch robia práčovne, spálne, kuchyne, detské izby a kúpelne príjmenejšími.

Ikonickými značkami spadajúcimi pod P&G sú:

Starostlivosť o dieťa: Pampers

Starostlivosť o prádlo a tkaniny: Ariel, Lenor

Dámska starostlivosť: Always, Naturella

Vzhľad: Braun, Gillette, Gillette Venus

Starostlivosť o vlasy: Aussie, Head & Shoulders, Old Spice, Herbal Essence, Pantene

Starostlivosť o domácnosť: Ambi Pur, Mr.Proper, Lenor, Jar

Starostlivosť o zuby: Oral B, Blend-a-dent