Bref Excellence Gel Color Aktiv+ Ocean WC čistič 700 ml

Kód: 215522
€3,10 €0,44 / 100 ml
Skladom

Bref Excellence Gel Color Aktiv + je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Bref Excellence Gél je účinný čistiaci gél na povrch toalety, ktorý odstraňuje vodný kameň a poskytuje hĺbkovú čistiacu silu pre vašu toaletu. Vďaka najsilnejšiemu zloženiu pre odstránenie vodného kameňa na trhu je čistenie bez námahy a vaša toaleta bude hygienicky čistá bez stôp vodného kameňa a nečistôt.

PRE VŠETKY TOALETNÉ MISY: Bezproblémové a jednoduché použitie pre všetky typy povrchov a tvarov toaliet. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.

SILNÝ PROTI SILNÉMU ZNEČISTENIU: Pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín, škvŕn a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút. Použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt

Bref Excellence Gel Color Aktiv + je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy. Vďaka svojmu aktívnemu zloženiu je Bref Excellence Gél účinný proti najbežnejším problémom pri WC čistení a ponúka jednoduché hygienické hĺbkové čistenie bez stôp vodného kameňa a nečistôt. Môže byť použitý ako každodenný čistič pre akýkoľvek povrch a tvar toalety. Pre príjemnejšie čistenie a dotyk sviežosti v celej toalete Bref Excellence tiež poskytuje sviežu citrusovú vôňu.

Balenie
700ml

Použitie
Nová praktická fľaša pre lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Stačí aplikovať gél pod okraj, nechať pôsobiť (pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút) a použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt. Potom spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.
Pre kompletnú sviežosť a silné čistenie toalety sa pozrite aj na ďalšie Bref produkty, ako sú Bref Power Aktiv Gel alebo Bref Pro Nature.

Zloženie
<5% neiónové tenzidy, Parfum

Skladovanie
Produkt sa môže uchovávať v pôvodnej, nepoškodenej, uzavretej fľaši pri teplote od +5 °C do +40 °C. Skladujte v suchu. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od a dátumu výroby zobrazeného na fľaši.

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózieVýstraha pred nebezpečenstvom
Nebezpečenstvo korózieVýstraha pred nebezpečenstvom
Nebezpečenstvo
Nemiešajte s bielidlom alebo inými čistiacimi prostriedkami keďže sa môžu uvoľňovať toxické plyny - chlór alebo teplo. Po vdýchnutí: Preneste postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddýchnuť v polohe zjednodušujúcej dýchanie.

BREF EXCELLENCE GEL COLOR AKTIV+.
Tekutý toaletný čistič. Nebezpečenstvo. Obsahuje chlorovodík, 2,2'-(Octadec-9-enylimino)bisethanol. Môže byť korozívna pre kovy. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnom balení. Nevdychujte pary. Po manipulácii starostlivo umyte. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO expozícii alebo podozrení z nej: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. Kontaminovaný odev pred ďalším použitím vyperte. Absorbujte uniknutý produkt, aby sa zabránilo materiálnym škodám. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte v nádobe odolnej proti korózii/... nádobe s odolnou vnútornou vrstvou.

Bezpečnostné varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte biocídy opatrne. Pred použitím si prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.8 kg
Váha: 0,8 kg
Dĺžka: 5,5 cm
Výška: 28,8 cm
Šírka: 9,4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov