Bref Power Aktiv Lemon WC čistič 700 ml

Kód: 215527
€2,10 €0,30 / 100 ml
Skladom

Bref Power Aktiv Gel je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
LESKLÁ A SVIEŽA: Bref Power Aktiv Gél je účinný čistiaci gél na povrch toalety, ktorý poskytuje čistú a lesklú toaletu a zanecháva príjemnú dlhotrvajúcu vôňu vo vašej kúpeľni, HYGIENICKY ČISTÁ: Vďaka silnej čistiacej pene je čistenie bez námahy a Vaša toaleta bude hygienicky čistá bez stopy vodného kameňa a nečistôt, PRE VŠETKY TOALETNÉ MISY: Bezproblémové a jednoduché použitie pre všetky typy povrchov a tvarov toaliet. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov, JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Nová praktická fľaša pre lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Aplikujte gél pod okraj vašej toalety, nechajte pôsobiť a potom použite WC kefu pre najlepšie výsledky. Spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety, SILNÝ PROTI SILNÉMU ZNEČISTENIU: Pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín, škvŕn a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút. Použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt

Bref Power Aktiv Gel je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy a zaplní kúpeľňu sviežou vôňou na dlhý čas. Vďaka svojej účinnej čistiacej pene je Bref Power Aktiv účinný proti najbežnejším problémom pri WC čistení a ponúka jednoduché hygienické hĺbkové čistenie bez stôp vodného kameňa a nečistôt. Môže byť použitý ako každodenný čistič na akýkoľvek povrch a tvar toalety. Pre príjemnejšie čistenie a dotyk sviežosti v celej toalete Bref Power Aktiv tiež poskytuje sviežu citrónovú vôňu.

Zloženie
< 5 % neiónové tenzidy, Parfum

Bezpečnostný uzáver pre deti: Otvorenie: zatlačte uzáver na obidvoch stranách a otočte ho doľava. Zatvorenie: opatrne zatvorte uzáver, kým nebudete počuť kliknutie.

Použitie: Nová praktická fľaša na lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Stačí aplikovať gél pod okraj, nechať pôsobiť (pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút) a použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt. Potom spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.
Pre kompletnú sviežosť a silné čistenie toalety sa pozrite aj na ďalšie Bref produkty, ako sú Bref Color Aktiv Gél alebo Bref Pro Nature gél.

Skladovanie
Preprava a skladovanie vo zvislej polohe. Skladujte pri teplote od +5 °C do + 40 °C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 700ml

Pozor
Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami! Nemiešajte s čističmi obsahujúcimi chlór (môžu uvoľňovať nebezpečné plyny)!

BREF POWER AKTIV GEL LEMON.
WC čistič. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Bezpečnostné varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte biocídy opatrne. Pred použitím si prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.8 kg
Váha: 0,8 kg
Dĺžka: 5,5 cm
Výška: 28,8 cm
Šírka: 9,4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov