Bref Power Aktiv tuhý WC blok Ocean 2×50g

Kód: 196994
€2,30 €1,15 / 1 ks
Skladom

Tuhý WC blok Bref je vo forme 4 guľôčok s receptúrou so 4 funkciami - dokonalá čistota, čistiaca pena, ochrana proti vodnému kameňu a sviežosť.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Tuhý WC blok Bref Classic Power Aktiv Ocean zaistí mimoriadnu čistotu a dlhotrvajúcu vôňu vášho WC. Poskytuje účinnú ochranu proti vodnému kameňu a s technológiou osviežovača vzduchu zaistí, že vaša kúpeľňa bude plná sviežej vône s každým spláchnutím. Účinná čistiaca pena dodáva mimoriadnu čistotu WC a vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a žiarivým farbám sa skvele hodí pod okraj toalety. Vyskúšajte Bref Power Aktiv - jednoduchší spôsob ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu s každým spláchnutím!

Vlastnosti
1. s koncentrovaným jadrom a zložením so 4 funkciami
2. ochrana pred vodným kameňom, zabraňuje tvorbe vodného kameňa
3. zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu v kúpeľni
4. čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím

Balenie
2 x 50 g

Zloženie
>30 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5 – 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, ďalšie prísady: parfum (citral, limonene).

 

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.214 kg
Šírka: 12,7 cm
Dĺžka: 4,2 cm
Výška: 19 cm
Váha: 0,182 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov