Cif Perfect Finish Rúra & Grill čistiaci sprej 435 ml

Kód: 218290
€3,02 €3,02 / 1 ks
Skladom

Cif Rúra & Gril čistiaci sprej je špeciálne navrhnutý tak, aby odstránil pripálenú mastnotu a poskytoval 100% odstránenie mastnoty. Jeho účinné zloženie s odmasťovacími zložkami odstráni aj veľmi odolné nečistoty z rúry, grilu a varnej dosky.

Detailné informácie

Podrobný popis

100% odstránenie mastnoty
Cif Rúra & Gril čistiaci sprej je špeciálne navrhnutý tak, aby odstránil pripálenú mastnotu a poskytoval 100% odstránenie mastnoty. Jeho účinné zloženie s odmasťovacími zložkami odstráni aj veľmi odolné nečistoty z rúry, grilu a varnej dosky.

Zloženie
Menej ako 5 % amfotérne povrchovo aktívne látky, Parfum, Limonene

Pôvod
Vyrobené v EU

Príprava a použitie
Otvorenie/uzavretie trysky rozprašovača: Zatlačte bezpečnostnú poistku smerom nadol a súčasne potočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy. Po použití vždy otočte trysku naspäť do polohy Stop.
Návod na použitie: Aplikujte priamo na studené povrchy, kým nie je rovnomerne pokrytá celá čistená plocha. Nechajte pôsobiť 30 minút, v závislosti od intenzity znečistenia povrchu. Opláchnite.

Vhodné na použitie aj na gril.

Skladovanie
Uchovávajte na chladnom mieste v zvislej polohe.

Balenie: 435ml


Informácie o recyklácii
Obal - Plast - štandardne recyklované

Recyklovanie 
Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu

 

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie

Nebezpečenstvo UPOZORNENIA:
- Nedržte fľašu otočenú rozprašovačom smerom nadol.
- Používajte len na studené povrchy.
- Nepoužívajte na samočistiace rúry.
- V prípade pochybností sa riaďte pokynmi výrobcu rúr.
- NEPOUŽÍVAJTE NA: nápisy na spotrebičoch, hliník, meď, mosadz, mramor alebo lakované drevo. Nepoužívajte na rám rúry, svetlá, vykurovacie telesá a ventilátory, ktoré sú súčasťou rúry.

Cif Rúra a Gril
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Môže byť korozívna pre kovy. Obsahuje: hydroxid sodný; N-alkyl-N,N-dimetylamíny (alkyl je z kokosového oleja), N-oxidy; 2-aminoetanol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Pokožku opláchnite vodou/sprchou. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Nevdychujte prach alebo hmlu. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Zozbierajte uniknutý produkt.

Dodatočné parametre

Kategória: Do kuchyne
Hmotnosť: 0.505 kg
Šírka: 7 cm
Dĺžka: 5,8 cm
Výška: 25 cm
Váha: 0,505 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie