Cillit Bang aktívna pena antibakterálna 600 ml

Kód: 20508494
€3,70 €3,70 / 1 ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

CILLIT BANG Aktívna pena Antibac, pre čistenie kúpeľne 600 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

CILLIT BANG Aktívna pena Antibac je inovačný antibakteriálny prostriedok pre rýchle a jednoduché čistenie veľkých plôch v kúpelni.

Vďaka unikátnej tryske zaistí perfektné pokrytie plochy už pri jednom nanesení. Aktívna pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpelni (sprchové sklá, dvere, sprchové kúty, vane, obklady, keramické povrchy, chrómové príslušenstvo, nerez) a zanechá žiarivý lesk a čistotu.

Použitie: Poriadne pretrepte. V zvislej ploche vo vzdialenosti 30-40 cm od čisteného povrchu nastriekajte. Nechajte pôsobiť 2-10 minút. Povrch umyte vodou alebo vlhkou handričkou. 

Aktívna antibakteriálna pena, preniká do hĺbky, rozpúšťa mydlové usadeniny a ďalšie kúpeľňové nečistoty. Zanecháva brilantný lesk.

Balenie: 600ml

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Cillit Bang čistiaci a dezinfekčný sprej. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže byť korozívna pre kovy. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Pozor! Nepoužívajte s inými výrobkami. Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Reg. č.: bio/2397/D/18/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Do kúpeľne
Hmotnosť: 0.725 kg
Šírka: 6,5 cm
Dĺžka: 6,5 cm
Výška: 29,5 cm
Váha: 0,725 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.