Cillit Bang - sprej na vodný kameň do kúpeľne 750ml

Kód: 20229948
€3,70 €3,70 / 1 ks
Skladom

Udržuje čistotu 4x dlhšie
Až 100% odstránenie vodného kameňa
Vysoko účinný sprej na všetky povrchy
Ideálny na hrdze, silné usadeniny a mydlový povlak

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Cillit Bang Odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
Až 100% odstránenie vodného kameňa”. Udržuje čistotu 4x dlhšie**. Naša mimoriadne účinná pena rýchlo odstráni vodný kameň, mydlové usadeniny a špinu na množstve povrchov v domácnosti, ale aj mimo nej. Zloženie je vyvinuté tak, aby zabraňovalo opakovanej tvorbe usadenín vytváraním ochranného filmu na povrchu, ktorý zabraňuje ”návratu” škvŕn**. A vodný kameň je na dlho preč!
*Výrobok bol otestovaný na odstránenie vodného kameňa, nečistôt od mydla a hrdze na povrchoch, ktoré sú uvedené na etikete ako vhodné na použitie.
**V porovnaní s prechádzajúcim zložením (Cillit Bang Power Cleaner na odstránenie vodného kameňa a lesk).

Zloženie
Menej ako 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU


Príprava a použitie
3 kroky na odstránenie vodného kameňa:
1. Otočte trysku do pozície „ON”.
2. Nastriekajte penu na povrch a nechajte ju niekoľko sekúnd pôsobiť .
3. Očistite, utrite a opláchnite. Pri odolnej špine nechajte pôsobiť maximálne 5 minút a použite hubku.

Ideálne na tieto povrchy: umývadlá, záchody, sklo, obklady, odkvapkávače na riad, akrylové a keramické povrchy, vane, sprchy, kohútiky z nehrdzavejúcej ocele.

Pred použitím vždy vyskúšajte na nenápadnom mieste, aby ste si overili kompatibilitu s povrchom.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby na obale.

Balenie: 750ml

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie oči pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami pre domácnosť ani s prípravkami na báze chlóru. Pri povrchoch, ktoré sú v kontakte s potravinami, používajte len na neporézne povrchy a opláchnite ich množstvom vody.

UPOZORNENIE: Používanie na týchto povrchoch sa neodporúča: mramor, žula, mosadz, meď, linoleum, textil, leptané/matované sklo,.

Dodatočné parametre

Kategória: Do kúpeľne
Hmotnosť: 0.85 kg
Šírka: 11,2cm
Dĺžka: 5,7 cm
Výška: 28,5 cm
Váha: 0,850 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.