Cillit Bang - sprej na vodný kameň do kúpeľne 750ml

Kód: 20229948
€2,88 €2,88 / 1 ks
Skladom

Udržuje čistotu 4x dlhšie
Až 100% odstránenie vodného kameňa
Vysoko účinný sprej na všetky povrchy
Ideálny na hrdze, silné usadeniny a mydlový povlak

Detailné informácie

Podrobný popis

Cillit Bang Odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
Až 100% odstránenie vodného kameňa”. Udržuje čistotu 4x dlhšie**. Naša mimoriadne účinná pena rýchlo odstráni vodný kameň, mydlové usadeniny a špinu na množstve povrchov v domácnosti, ale aj mimo nej. Zloženie je vyvinuté tak, aby zabraňovalo opakovanej tvorbe usadenín vytváraním ochranného filmu na povrchu, ktorý zabraňuje ”návratu” škvŕn**. A vodný kameň je na dlho preč!
*Výrobok bol otestovaný na odstránenie vodného kameňa, nečistôt od mydla a hrdze na povrchoch, ktoré sú uvedené na etikete ako vhodné na použitie.
**V porovnaní s prechádzajúcim zložením (Cillit Bang Power Cleaner na odstránenie vodného kameňa a lesk).

Zloženie
Menej ako 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU


Príprava a použitie
3 kroky na odstránenie vodného kameňa:
1. Otočte trysku do pozície „ON”.
2. Nastriekajte penu na povrch a nechajte ju niekoľko sekúnd pôsobiť .
3. Očistite, utrite a opláchnite. Pri odolnej špine nechajte pôsobiť maximálne 5 minút a použite hubku.

Ideálne na tieto povrchy: umývadlá, záchody, sklo, obklady, odkvapkávače na riad, akrylové a keramické povrchy, vane, sprchy, kohútiky z nehrdzavejúcej ocele.

Pred použitím vždy vyskúšajte na nenápadnom mieste, aby ste si overili kompatibilitu s povrchom.

Skladovanie
Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby na obale.

Balenie: 750ml

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie oči pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami pre domácnosť ani s prípravkami na báze chlóru. Pri povrchoch, ktoré sú v kontakte s potravinami, používajte len na neporézne povrchy a opláchnite ich množstvom vody.

UPOZORNENIE: Používanie na týchto povrchoch sa neodporúča: mramor, žula, mosadz, meď, linoleum, textil, leptané/matované sklo,.

Dodatočné parametre

Kategória: Do kúpeľne
Hmotnosť: 0.85 kg
Šírka: 11,2cm
Dĺžka: 5,7 cm
Výška: 28,5 cm
Váha: 0,850 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie